Jump to content
أفضل

Cereri Demisie I.S.U

Recommended Posts

În acest topic membrii I.S.U pot să îşi dea demisia!

Model de postare:

Nick:
Rank:
Câte zile ai stat în facţiune?:
De ce doresti sa părăseşti facţiunea?:
Ce ar trebui schimbat în facţiune?:
In ce factiune doresti sa intri acum?:
Alte precizari?:

(!) Daca depuneti o cerere de demisie si nu aveti in factiune minim rank 2 veti fi demisi cu 30 Faction Punish.

(!) Cine nu respectă modelul 'cererea de demisie' va fi respinsă. 

Nick: Alexiss

Rank: 3

Câte zile ai stat în facţiune?: În aceasta facțiune am acumulat 17 zile 

De ce doresti sa părăseşti facţiunea?: Doresc sa părăsesc fracțiunea deoarece vreau sa inecr și altceva

Ce ar trebui schimbat în facţiune?: După părerea me nu ar trebui schimbat nimic

In ce factiune doresti sa intri acum?: Doresc sa întru în Clanul Ambasador sau Mafia Italiana

Alte precizări Mi-a plăcut foarte mult sa dau heal, sa sting incendii și sa fac parte din aceasta factiune

2 hours ago, Alexiss said:

Nick: Alexiss

Rank: 3

Câte zile ai stat în facţiune?: În aceasta facțiune am acumulat 17 zile 

De ce doresti sa părăseşti facţiunea?: Doresc sa părăsesc fracțiunea deoarece vreau sa inecr și altceva

Ce ar trebui schimbat în facţiune?: După părerea me nu ar trebui schimbat nimic

In ce factiune doresti sa intri acum?: Doresc sa întru în Clanul Ambasador sau Mafia Italiana

Alte precizări Mi-a plăcut foarte mult sa dau heal, sa sting incendii și sa fac parte din aceasta factiune

Acceptată. Baftă!

Nick:Ionut22.

Rank: 2.

Câte zile ai stat in factiune:In aceasta factiune am stat 14 zile.

De ce doresti sa părăsești factiunea:Doresc sa părăsesc factiunea deoarece vreau sa incerc un alt departament.

Ce ar trebui schimbat in factiune:Ar mai trebui 1 autospeciala de pompieri.

In ce factiune doresti sa intri acum:Doresc sa intru in M.A.I. Sau Mafia Italiană.

Alte precizări:Mi-a placut la I.S.U colegii au fost de treaba si înțelegători si le urez spor la factiune.

11 hours ago, Maresu Ionut said:

Nick:Ionut22.

Rank: 2.

Câte zile ai stat in factiune:In aceasta factiune am stat 14 zile.

De ce doresti sa părăsești factiunea:Doresc sa părăsesc factiunea deoarece vreau sa incerc un alt departament.

Ce ar trebui schimbat in factiune:Ar mai trebui 1 autospeciala de pompieri.

In ce factiune doresti sa intri acum:Doresc sa intru in M.A.I. Sau Mafia Italiană.

Alte precizări:Mi-a placut la I.S.U colegii au fost de treaba si înțelegători si le urez spor la factiune.

Acceptată 

Nick: xToyZolt
Rank: 5
Câte zile ai stat în facţiune?: 53
De ce doresti sa părăseşti facţiunea?: Lipsa de activitate din partea mea (teme, proiecte) si lipsa de playeri. Pacat ca nu stie multa lume de acest server. Are o sansa enorma.
Ce ar trebui schimbat în facţiune?: Din ce am observat eu, deocamdata, nimic. Chiar am avut deosebita placere de-a participa la solutii pentru a folosi autoutilitarele de pompieri, folosind incendiile date de server printr-o comanda sau script, cat si RP-urile organizate de catre owner-ul server-ului.
In ce factiune doresti sa intri acum?: Niciuna.
Alte precizari?:
A fost o placere sa fac parte din aceasta factiune, pe timp de covid. Am stat, cat am putut, atat pentru experienta, cat si pentru a-l ajuta pe liderul factiunii pe partea de organizare si coordonare. Sper sa ne revedem si mult succes in viitor!

-xToyZolt

1 hour ago, xToyZolt said:

Nick: xToyZolt
Rank: 5
Câte zile ai stat în facţiune?: 53
De ce doresti sa părăseşti facţiunea?: Lipsa de activitate din partea mea (teme, proiecte) si lipsa de playeri. Pacat ca nu stie multa lume de acest server. Are o sansa enorma.
Ce ar trebui schimbat în facţiune?: Din ce am observat eu, deocamdata, nimic. Chiar am avut deosebita placere de-a participa la solutii pentru a folosi autoutilitarele de pompieri, folosind incendiile date de server printr-o comanda sau script, cat si RP-urile organizate de catre owner-ul server-ului.
In ce factiune doresti sa intri acum?: Niciuna.
Alte precizari?:
A fost o placere sa fac parte din aceasta factiune, pe timp de covid. Am stat, cat am putut, atat pentru experienta, cat si pentru a-l ajuta pe liderul factiunii pe partea de organizare si coordonare. Sper sa ne revedem si mult succes in viitor!

-xToyZolt

Cerere de demisie Acceptata, iti multumim pentru activitatea ta in I.S.U, iti uram mult succes in continuare!

Nick:CodrinGRG
Rank:5
De ce doresti sa părăseşti facţiunea?: Deoarece vreau sa încerc și altă facțiune! 
Ce ar trebui schimbat în facţiune?: Părerea mea este ca nu trebuie schimbat absolut nimic! 
In ce factiune doresti sa intri acum?: DORESC sa întru în facțiunea MAI. 
Alte precizari?: Sper sa nu va supărați pe mine și sa ținem legătura!

Nick:Diana2006
Câte zile ai stat în facţiune?: În aceasta factiune am stat 43 de zile. 
De ce doresti sa părăseşti facţiunea?: Deoarece vreau sa încerc și altă facțiune! 
Ce ar trebui schimbat în facţiune?: Părerea mea este ca nu trebuie schimbat absolut nimic! 

45 minutes ago, CodrinGRG said:

Nick:CodrinGRG

Cerere de demisie Acceptata, iti multumim pentru activitatea ta in I.S.U, iti uram mult succes in continuare!

23 minutes ago, Diana2006 said:

Nick:Diana2006
Câte zile ai stat în facţiune?: În aceasta factiune am stat 43 de zile.