Jump to content
Sign in to follow this  
CristiK

Aplicatie lider Oltean Clan

Recommended Posts

Numele tau, varsta si judetul unde locuiesti : Ma numesc Stroe Cristi, am varsta de 14 ani si locuiesc in judetul Olt

Link de la profilul de pe panel al contului tau : http://rpg.g-stone.ro/profile/general/8

Factiunea la care aplici ca lider : Oltean Clan

Motivul pentru care aplici ca lider : Doresc sa aplic ca lider in Oltean Clan deoarece vreau sa vad cum este sa fi lider pentru prima data intr-o mafie, si pentru a duce numele Oltran Clan cat mai sus!

Cu ce se ocupa factiunea la care doresti lider : Cu productia materialelor, a drogurilor, cu warurile si cu rapirile

Descriere RolePlay a caracterului tau din joc : Un baiat muncitor, iubitor de masini si motociclete, sociabil, timid

Ce inseamna pentru tine RolePlay : Pentru mine roleplay ul este un fel de poveste, cu actiuni ca in viata reala, si de multe ori fiind foarte distractiv.

Ai citit regulamentul liderilor ? : Da, l-am citit.

T/c 

Motiv :

On 5/10/2020 at 12:20 AM, CristiK said:

Doresc sa retrag cererea.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About US

Scopul acestei comunitati este de a crea un mediu placut in care jucatorii sa se poată distra. Incercam sa oferim un mediu cat mai distractiv si o gama cat mai larga de servere pentru  ca utilizatorii nostrii sa fie multumiti.

Anunturi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...