Jump to content
Sign in to follow this  
Robert Roby

Aplicatie Lider Oltean Clan - Wiliam

Recommended Posts

Nume server : William
Nume real : Neagoe Marian Robert
Unde locuiesti : București Cartier Giulesti
Varsta : 19 ani
Hobby-uri : fotbal, jocuri pe calculator
La ce factiune doresti lider : Jandarmerie
De ce doresti lider : Doresc lider, pentru ca imi place aceasta facțiune si cu ceea ce se ocupa.
De ce iti place factiunea aceasta : Mie personal si in viata, mi-a plăcut aceasta "meserie" că am făcut profil vocațional, si vreau sa continui cariera si in real life, si in jocuri.
Ce calitati ai: Calm, respectuos, cu cei 7 ani de acasa, respect pe cine ma respecta
Ce defecte ai: Mă enervez repede, dar ma calmez la fel de repede.
Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten : Respectul
Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii : Prostia
Ce inseamna RolePlay : RolePlay este un mod de joc, bazat pe fapte din viața reală, mașini ca în viata reala, totul este ca în viata reala.
Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider : minim unul pe Săptămână, ca raportul facțiuni sa fie complet
Ai citit regulamentul serverului ? : Da.
Ai citit regulamentul liderilor ? : Da.
Cu ce comanda te uiti la CV-urile depuse la factiune : Pentru a ma uita la CV-urile depuse de jucători tastez comanda (/viewcv)
Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW : Minim 7 zile
Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care dorești lider: De jafuri și amenințări, arme traficanți de droguri
Prezentarea caracterului tau din joc într-un stil RolePlay (minim 10 rânduri de ex: Zeus este un cetatean respirabil venit în GS State din Vice City si care a venit Primarul Orasului etc. etc. etc.): Wiliam este un cetățean care a venit din Vice City și vrea sa își înceapă o viață noua în Green Stone.
Are acolo o avere așa cum se poate regulata care îl ajuta sa trăiască de pe o zi pe alta pentru a-și întreține familia si copii.
Am niște mașini care trebuiesc si ele întreținute sunt director de un clan nou în Green Stone care vrea sa fie ușor, ușor populat si respectat de restul locuitorilor ai acestui oraș mare.
Îmi place sa ma plimb pe munți și sa aud sunetul păsărilor când stau în vârf la munte cu prieteni mei pentru a ne relaxa și a ne liniști sufletești.

2020-09-04 19:46:36

Wiliam a fost scos de Messi din Mafia Ruseasca (rank 1) dupa 7 zile, motiv: inactivitate mai mare de 3 zile neanuntata.......

Faction warnings 2/3
Faction punish 0/40
Faction days 6

Ai 2 FW-uri pentru raport incomplet. Ce ma face sa cred ca vei face treaba de lider daca nu poti sa o faci pe cea de membru intr-o factiune mult mai usoara ?

Respins.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...