Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

    Owner

    GreenStone Community

Aplcatie Lider Oltean Clan- Mr.FreE


Mr.FreE

Recommended Posts

Nume server : Green Stone Romania

Nume real : Marius;

Unde locuiesti : Chisinau, Republica Moldova;

Varsta : 20 ani;

Hobby-uri : Fotbal, SAMP;

La ce factiune doresti lider : Oltean Clan;

De ce doresti lider : Doresc sa fiu lider, deoarece vreau sa fac o Mafie care sa fie respectata. 

De ce iti place factiunea aceasta : Imi place factiunea deoarece consider ca are potential enorm in dezvoltare.

Ce calitati ai: Persoana care respecta regulamentul cu strictete, foarte amuzant si calm, dar tot odata serios cand este nevoie.

Ce defecte ai: Am prea multa incredere in unii oameni.

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten : Eu nu cred in prietenie, consider ca nu exista asa ceva, dar cred in respect reciproc si asta este lucrul fundamental in crearea unei relatii care sa dureze mult.

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii : Nu urasc pe mine, nu imi plac omenii care mint.

Ce inseamna RolePlay : Este un joc în care jucătorii își asumă rolurile personajelor într-un cadru fictiv. Jucătorii își asumă responsabilitatea de a acționa în aceste roluri într-o narațiune, fie prin acțiune literală, sau printr-un proces de luare a deciziilor structurate cu privire la dezvoltarea de caractere.  Acțiunile întreprinse în cadrul multor jocuri reușesc sau nu în conformitate cu un sistem formal de reguli și orientări. 

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider :  1 RolePlay.

Ai citit regulamentul serverului ? : Da.

Ai citit regulamentul liderilor ? : Da.

Cu ce comanda te uiti la CV-urile depuse la factiune :  /viewcv

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW : 7 zile.

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider : Rapiri, prosteste, etc.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  : Mr.FreE este un cetatean venit din Chisinau cu scopul de a incepe totul de la 0, vazand ca in Statul Green Stone nu exista o Mafie de stil rusesc, un civilii se sperie vazand o arma in mana. Avand scopul de a crea un imperiu mafiot si de a se imbogati decide sa se alature poltiei pentru a intelege sistemul prin care lucreaza, avnd scopul cu timpul sa ii corupa, iar ce cinstiti sa fie ucisi. Un alt scop este de a deveni cel mai mare contrabandist din Stat.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...