Jump to content
Noax

Aplicatie lider Oltean Clan - Noax

Recommended Posts

Nume server :Noax

Nume real :Parvu Andrei

Unde locuiesti :Locuiesc in Bucuresti

Varsta :14 ani.

Hobby-uri :Imi place sa ma joc si sa ascult muzica in general nu prea fac alt ceva.

La ce factiune doresti lider :Oltean Clan

De ce doresti lider :Doresc sa fiu lider in aceasta factiune deoarece imi plac mafiile cel mai mult si este sansa perfecta sa aplic.

De ce iti place factiunea aceasta :Cel mai mult din jocul asta imi place PVP-ul sa ii zic asa+ ma distrez cel mai mult in mafie fata de orice alta factiune.

Ce calitati ai:Sunt atent, calculat si stiu cum sa ma comport cu persoanele.

Ce defecte ai:Gelos, uneori ma enervez prea repede(mare parte cand ma streseaza cineva) si rare ori timid.

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten :Cand glumeste cu tine si te respecta.

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii :Cand te vorbeste pe la spate, te ia la misto si nu ii pasa daca te superi.

Ce inseamna RolePlay :RolePlay este atunci cand intrii intr un rol si simulezi viata reala.

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider :Ca si lider trebuie sa organizez minim 1 RP pe saptamana.

Ai citit regulamentul serverului ? :Desigur.

Ai citit regulamentul liderilor ? :Da.

Cu ce comanda te uiti la CV-urile depuse la factiune :/viewcv

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW :Minim 7 zile.

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider : De exemplu as putea sa facem o batalie cu alta mafie sau sa facem o reveliune impotriva politistilor si am cere bani de la presedinte ca sa ne oprim si mult mai multe.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  :Noax este un cetatean din greenstone care traieste in statul GS State intr un sat mic cu doar cateva case.

El munceste la Digi desii ii plac armele este obligat sa munceasca la Digi sa faca un banut pentru a supravietuii zi de zi.

Are putini prieteni dar se aude prin strazi ca e foarte periculos si ca atatca politistii care ii intra in cale.

Dansul a fost promovat la rank 2 in Digi dar a spus ca vrea sa renunte la postul de munca si sa creeze o mafie mare si sa cucereasca tot orasul apoi fiind condus de el.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...