Jump to content
Sign in to follow this  
davyehusa

Aplicati lider agentia asasinilor

Recommended Posts

Nume server :davyehusa.

Nume real :Ma numesc David.

Unde locuiesti :in localitatea Caseiu.

Varsta :18 ani.

Hobby-uri :Fotbal si lucrez la o spalatorie.

La ce factiune doresti lider :Agentia asasinilor.

De ce doresti lider :Deoarece  vreau sa ajut serverul cu activitatea mea si stind ca sunt capabil pentru aceasta factiune.

De ce iti place factiunea aceasta :Deoarece sunt foarte bun sa tin un secret si sa fac totul in secret.

Ce calitati ai:Sunt un om bun si imi place sa ajut lumea.

Ce defecte ai:Nu cred ca as avea un defect.

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten :Sa ma respecte si in acelasi timp il respect si eu

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii :Mincinile nu le suport.

Ce inseamna RolePlay :RolePlay este sa joci un rol asa cum fac actori in viata reala.

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider :10

Ai citit regulamentul serverului ? :Da.

Ai citit regulamentul liderilor ? :da.

Cu ce comanda te uiti la CV-urile depuse la factiune :cu comanda /viewcv

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW :Are nevoie de 7 zile.

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider :Putem organiza un roleplay intre asasini care trebuie sa omoare un ministru al aparari.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  :Davyehusa este un om nou venit in orasul Green stone si care a venit sa se ocupe de cei rai, deoarece are experienta in manuirea armelor cu discretie, Davyehusa si a cumparat o casa in acest oras deoarece din orasul din care venea a fost alungat pe motiv ca sa aflat cine este el defapt, apoi dupa ce a ajuns in acest oras minunat s-a gandit sa isi cumpere o casa si o masina, dupa ceva timp si a gasit o sotie si am facut un baietel minunat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...