Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

    Owner

    GreenStone Community

Aplicatii Support Team Launcher [ aplicatii deschise]


Deus

Recommended Posts

Nume discord (cu #) : Talibanu' Impulse#7629

Nume server Hype

Varsta : Am minunata varsta de 14 ani.

Hobbyuri : Ca si hobby pot spune ca am fobalul,SA:MP-ul si filmele.

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Doresc sa ajung in staff pe acest server minunat si sa ma bucur de clipele frumoase cu ceilalti jucatori.

Cum poti intra pe GreenStone ? Pentru a juca pe GreenStone,prima data trebuie sa instalam launcher-ul de pe "download.g-stone.ro".Dupa ce acest lucru a fost efectuat cu succes,trebuie sa dezarhivam folder-ul intr-un disk.Din acel moment,intram in folder unde deschidem laucher-ul default de la SA:MP sau launcher-ul. De acolo mergem la setari si ne ducem in folder-ul GStoneLauncherV3.0.1,unde selectam gstone_resources.Daca nu intelege din aceasta explicatie ii ofer acest tutorial 

Ce  windows ai ? Dispun de Windows10 PRO.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da,cunosc bine ambele windows-uri.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Da,am o experienta de 2 ani in acest program,deci ma descruc bine cu el.

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Dispun de un telefon Samsung A21 S.

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Stiu de probleme de crash,cea in care nu sunt instalate driverele si cea in care nu este selectata locatia correcta a fisierelor.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Intru in folder-ul default de la SA:MP,unde dau click pe cele doua rotite de culoare verde si galbena,dau click pe iconita de fisier si ma duc unde am folderul "GStoneLauncherV3.0.1" ,unde apas pe folder-ul "gstone_resources" , apoi apas "SAVE" SAU "APPLY" daca esti in launcher.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da,am citi acest regulament cu atentie.

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : O comanda pe care o pot folosii este "crash" in care apare un text cu probleme frecvent pe care jucatorul le intalneste la crash.

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : In acest caz,contactez un superior al meu care se va ocupa de problema.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da,imi doresc mult acest lucru.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: O cauza pentru care un jucator are eroare "Server Close Connection" este aceea ca jucatorul foloseste un VPN.O alta cauza minoara poate fi ca acesta nu are o conectiune foarte buna la internet.Un motiv poate fi si acela ca acesta are un nume neadecvat sau are spatii,simboluri in acesta etc.

Link to comment
Share on other sites

Nume discord (cu #) : ▼▽ ДÐεLД ▽▼#7371

Nume server : Adela

Varsta : 31

Hobbyuri : Citit, plimbari serale cu motoru, sport si scripting samp.

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Doresc sa cresc popularitatea acestui server si sa ajut noi playerii care vin pe aceasta comunitate.

Cum poti intra pe GreenStone ?: Foarte simplu, urmarind cu atentie acest tutorial:

Ce  windows ai ?: Windows 7 Home Premium, insa il voi schimba pe viitor cu un windows 7 professional.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Desigur! Cunosc ambele windows-uri.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Pe o scara de la 1 la 10.  10!

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Samsung Galaxy A5, deoarece nu imi plac telefoanele noi si are o valoare sentimentala :D.

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Cunosc cateva probleme intalnite de mine personal. De exemplu: problema HUD(money), problema Crash, problema voice chat-ul, Bug in joc cu interfata de quest ce necesita relog, problema cu bug-ul la masini dupa ce dai /carplate se buguieste masina si necesita relog, cele cu driverele de instalat si multe altele.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Dupa ce este instalat launcherul, il deschid, apas pe rotita de Setari, selectez cele trei (...) afisate sub Game path si merg in folderul  GStoneLaucherV3.0.1, dupa selectez gstone_resources, dau OK, apoi dau Apply si astept sa se incarce fisierele.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Desigur!

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :  Stiu doar 2 ''crash'' atunci cand intampin un player cu problema aceasta si ''voicechat'' cand un player are aceasta problema. Aceste comenzi imi vor deschide o lista cu posibilele probleme si ce am de facut.

Ce  faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : rog un coleg din Suport sau un lider sa ma ajute.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Desigur, de ce nu.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: A introdus un nume vulgar, sau un neme deja folosit, cand foloseste Change Nickname, a gresit pin de 3 ori, nu a introdus parola in timp util, sau are un VPN, internet slab... etc.

Link to comment
Share on other sites

Nume discord (cu #) : ????ℕ??ノ⁰ˣ⁰#1902

Nume server : LEGENDS

Varsta : 13 ani

Hobbyuri : Handball

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: vreau sa ajut jucatorii care au nelamuriri despre server

Cum poti intra pe GreenStone ?: Pentru a intra pe Greenstone trebuie instalat launcherul, trebuie sa intram pe samp-ul normal, selectam G-stone resources, instalam driverele(optional) si apoi ne putem juca linistiti.

Ce  windows ai ? Am windows 10.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Nu am o experienta foarte buna deoarece nu prea il folosesc

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Am un Samsung Galaxy J4+

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Eroare la checking games files, cand primesc "CRASH" si multe altele.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Intru pe launcherul principal "SA:MP", apas pe rotita, intru pe folder-ul unde am "Greenstone", dau click pe folder-ul numit "G-stone resources" apoi apas pe "OK"

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : Scriu in chat "CRASH" atunci cand jucatorul care are probleme ia "CRASH".

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Contactez un grad mai mare

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: Probabil acel jucator nu are un net foarte bun,  el foloseste un VPN, are un nume deja folosit sau unul neadecvat, sau acesta a pus o parola gresita de prea multe ori

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2021 at 3:03 PM, Hype-Horia said:

Nume discord (cu #) : Talibanu' Impulse#7629

Nume server Hype

Varsta : Am minunata varsta de 14 ani.

Hobbyuri : Ca si hobby pot spune ca am fobalul,SA:MP-ul si filmele.

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Doresc sa ajung in staff pe acest server minunat si sa ma bucur de clipele frumoase cu ceilalti jucatori.

Cum poti intra pe GreenStone ? Pentru a juca pe GreenStone,prima data trebuie sa instalam launcher-ul de pe "download.g-stone.ro".Dupa ce acest lucru a fost efectuat cu succes,trebuie sa dezarhivam folder-ul intr-un disk.Din acel moment,intram in folder unde deschidem laucher-ul default de la SA:MP sau launcher-ul. De acolo mergem la setari si ne ducem in folder-ul GStoneLauncherV3.0.1,unde selectam gstone_resources.Daca nu intelege din aceasta explicatie ii ofer acest tutorial 

Ce  windows ai ? Dispun de Windows10 PRO.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da,cunosc bine ambele windows-uri.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Da,am o experienta de 2 ani in acest program,deci ma descruc bine cu el.

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Dispun de un telefon Samsung A21 S.

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Stiu de probleme de crash,cea in care nu sunt instalate driverele si cea in care nu este selectata locatia correcta a fisierelor.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Intru in folder-ul default de la SA:MP,unde dau click pe cele doua rotite de culoare verde si galbena,dau click pe iconita de fisier si ma duc unde am folderul "GStoneLauncherV3.0.1" ,unde apas pe folder-ul "gstone_resources" , apoi apas "SAVE" SAU "APPLY" daca esti in launcher.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da,am citi acest regulament cu atentie.

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : O comanda pe care o pot folosii este "crash" in care apare un text cu probleme frecvent pe care jucatorul le intalneste la crash.

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : In acest caz,contactez un superior al meu care se va ocupa de problema.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da,imi doresc mult acest lucru.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: O cauza pentru care un jucator are eroare "Server Close Connection" este aceea ca jucatorul foloseste un VPN.O alta cauza minoara poate fi ca acesta nu are o conectiune foarte buna la internet.Un motiv poate fi si acela ca acesta are un nume neadecvat sau are spatii,simboluri in acesta etc.

Acceptat pentru teste, te rog sa ma contactezi pe discord.g-stone.ro, Deus#9496, testele vor putea fi date abia de Marti incolo, dar tu sa imi dai mesaj.

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2021 at 1:03 PM, ADELA said:

Nume discord (cu #) : ▼▽ ДÐεLД ▽▼#7371

Nume server : Adela

Varsta : 31

Hobbyuri : Citit, plimbari serale cu motoru, sport si scripting samp.

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Doresc sa cresc popularitatea acestui server si sa ajut noi playerii care vin pe aceasta comunitate.

Cum poti intra pe GreenStone ?: Foarte simplu, urmarind cu atentie acest tutorial:

Ce  windows ai ?: Windows 7 Home Premium, insa il voi schimba pe viitor cu un windows 7 professional.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Desigur! Cunosc ambele windows-uri.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Pe o scara de la 1 la 10.  10!

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Samsung Galaxy A5, deoarece nu imi plac telefoanele noi si are o valoare sentimentala :D.

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Cunosc cateva probleme intalnite de mine personal. De exemplu: problema HUD(money), problema Crash, problema voice chat-ul, Bug in joc cu interfata de quest ce necesita relog, problema cu bug-ul la masini dupa ce dai /carplate se buguieste masina si necesita relog, cele cu driverele de instalat si multe altele.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Dupa ce este instalat launcherul, il deschid, apas pe rotita de Setari, selectez cele trei (...) afisate sub Game path si merg in folderul  GStoneLaucherV3.0.1, dupa selectez gstone_resources, dau OK, apoi dau Apply si astept sa se incarce fisierele.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Desigur!

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :  Stiu doar 2 ''crash'' atunci cand intampin un player cu problema aceasta si ''voicechat'' cand un player are aceasta problema. Aceste comenzi imi vor deschide o lista cu posibilele probleme si ce am de facut.

Ce  faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : rog un coleg din Suport sau un lider sa ma ajute.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Desigur, de ce nu.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: A introdus un nume vulgar, sau un neme deja folosit, cand foloseste Change Nickname, a gresit pin de 3 ori, nu a introdus parola in timp util, sau are un VPN, internet slab... etc.

Te voi ruga sa astepti deoarece au fost acceptati deja 3 Support Team, si mai este unul in teste, si ar mai fii doar un loc.

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2021 at 3:44 PM, LEGENDS said:

Nume discord (cu #) : ????ℕ??ノ⁰ˣ⁰#1902

Nume server : LEGENDS

Varsta : 13 ani

Hobbyuri : Handball

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: vreau sa ajut jucatorii care au nelamuriri despre server

Cum poti intra pe GreenStone ?: Pentru a intra pe Greenstone trebuie instalat launcherul, trebuie sa intram pe samp-ul normal, selectam G-stone resources, instalam driverele(optional) si apoi ne putem juca linistiti.

Ce  windows ai ? Am windows 10.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Nu am o experienta foarte buna deoarece nu prea il folosesc

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Am un Samsung Galaxy J4+

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Eroare la checking games files, cand primesc "CRASH" si multe altele.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Intru pe launcherul principal "SA:MP", apas pe rotita, intru pe folder-ul unde am "Greenstone", dau click pe folder-ul numit "G-stone resources" apoi apas pe "OK"

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : Scriu in chat "CRASH" atunci cand jucatorul care are probleme ia "CRASH".

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Contactez un grad mai mare

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: Probabil acel jucator nu are un net foarte bun,  el foloseste un VPN, are un nume deja folosit sau unul neadecvat, sau acesta a pus o parola gresita de prea multe ori

Te voi ruga sa astepti deoarece au fost acceptati deja 3 Support Team, si mai este unul in teste, si ar mai fii doar un loc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nume discord (cu #) : skittle#0745

Nume server : Alex_regele

Varsta : 13 

Hobbyuri : Fotball, desen, si sa ma plimb cu bicicleta pe munti

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Vreau sa ii ajut pe oameni cu problemele lor pentru a juca pe server fara probleme.

Cum poti intra pe GreenStone ? Accesul se face doar pe launcher, un launcher special de acolo.

Ce  windows ai ? 10

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : ambele, da.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: am experienta, am mai lucrat, deci da am ceva experienta.

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Samsung A30s

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: crash, server close connection, alea cu driverele, locatia, practic cam toate care nu te lasa sa intrii in joc.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: dupa ce ai descarcat tot dai pe rotita aia de la setari si acolo sus e un dreptunghi care scrie game path apasam acolo pe dreptunghi apoi cautam unde am pus GstoneLauncher intram pe el si tot acolo cautam gstone_resources pentru ca ala ne intereseaza apoi dupa ce il gasim apasam pe el dam ok si apoi apply. Daca vrei sa pui inapoi pe cel normal cauti unde e pus practic Gta san andreass normal.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : crash

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Spun pe chat-ul de support si ma poate ajuta cineva

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: ori numele pus cu spatiu intre adica genu asta: Alex Andrei. Trebuie pus Alex_Andrei inca una poate fi ca folosesti VPN cea ce nu este acceptat de samp si poate fi si pentru ca ai netul de la vodafone, cea ce nu este acceptat de samp.

 

 
Link to comment
Share on other sites

  • Deus changed the title to Aplicatii Support Team Launcher [ 3 locuri]
  • Nume discord (cu #) : Ticket Tool#1118
     

Nume server : CRG

Varsta : 19 Ani.

Hobbyuri : IT-ul, masinile si femeile :))

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Vreau sa ii ajut pe cei care au nevoie de ajutor, sa experimenteze ceva cu totul nou.

Cum poti intra pe GreenStone ?: Pe GreenStone poti intra folosind laucher-ul dedicat (download.g-stone.ro).

Ce  windows ai ?: Windows 10, Versiunea 2004 (OS Build 19041.1021) Custom.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Nu foarte mare, am folosit mai degraba Supremo.

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Da, Huawei Mate 20 Lite

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Probleme legate de crash-uri/checking game files infinit/blocare downloading game files sau cele cand dai connect si iti da eroare de la samp.dll

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Click dreapta pe setari in launcher, apoi click pe 'Game path', apoi pe cele 3 puncte, adica '...' si apoi selectezi folderul care contine GTA-ul, in cazul GTA-ului modificat special pentru greenstone, gstone_resources, apoi butonul 'SAVE' si 'OK', apoi vei intra in launcher si iti vei pune un nume, dupa vei apasa pe butonul 'PLAY'.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da.

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : Cel ce a facut ticketul poate scrie comanda 'CRASH' si va primii informatii legate de crash.

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Daca nu stiu sa il ajut, am sa dau un tag pe chatul de SUPPORT si am sa cer ajutorul cuiva superior sau care stie sa rezolve problema.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: Cazurile pentru 'Server closed the connection' pot fi urmatoarele: Cand un jucator sta prea mult afk si/sau ii pica internetul pentru cateva secunda, cand se da shutdown/restart la server, cand jucatorul primeste kick/ban, cand este in Q si sta cu jocul in bara, cand jucatorul foloseste VPN, cand jucatorul are un nume care este deja existent si conectat pe server, cand introduce parola de mai multe ori gresit.

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2021 at 2:38 PM, Deus said:

 

 
On 9/4/2021 at 2:59 PM, Deus said:

 

 

Nume discord (cu #) : ....#8717

Nume server :Alex_Barosanu

Varsta :14 ani

Hobbyuri :fotbal, masinile si IT-ul

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Vreau sa ajut serverul sa creasca pentru ca imi place.

Cum poti intra pe GreenStone ?Doar de pe launcher

Ce  windows ai ?10 pro

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :da

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?:am experienta

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Am un iphone 8

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:toate

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Nu se muta

Ai citit regulamentul de Support Team ? :da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :'eroare launcher'

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :dai Tag superioriilor si Support Team

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Daca este nevoie, da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Prima cauza este VPN si a doua cauza este numele care nu e acceptat de SAMP.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2021 at 6:18 PM, CRGAdv said:
  • Nume discord (cu #) : Ticket Tool#1118
     

Nume server : CRG

Varsta : 19 Ani.

Hobbyuri : IT-ul, masinile si femeile :))

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Vreau sa ii ajut pe cei care au nevoie de ajutor, sa experimenteze ceva cu totul nou.

Cum poti intra pe GreenStone ?: Pe GreenStone poti intra folosind laucher-ul dedicat (download.g-stone.ro).

Ce  windows ai ?: Windows 10, Versiunea 2004 (OS Build 19041.1021) Custom.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Nu foarte mare, am folosit mai degraba Supremo.

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Da, Huawei Mate 20 Lite

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Probleme legate de crash-uri/checking game files infinit/blocare downloading game files sau cele cand dai connect si iti da eroare de la samp.dll

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Click dreapta pe setari in launcher, apoi click pe 'Game path', apoi pe cele 3 puncte, adica '...' si apoi selectezi folderul care contine GTA-ul, in cazul GTA-ului modificat special pentru greenstone, gstone_resources, apoi butonul 'SAVE' si 'OK', apoi vei intra in launcher si iti vei pune un nume, dupa vei apasa pe butonul 'PLAY'.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da.

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : Cel ce a facut ticketul poate scrie comanda 'CRASH' si va primii informatii legate de crash.

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Daca nu stiu sa il ajut, am sa dau un tag pe chatul de SUPPORT si am sa cer ajutorul cuiva superior sau care stie sa rezolve problema.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: Cazurile pentru 'Server closed the connection' pot fi urmatoarele: Cand un jucator sta prea mult afk si/sau ii pica internetul pentru cateva secunda, cand se da shutdown/restart la server, cand jucatorul primeste kick/ban, cand este in Q si sta cu jocul in bara, cand jucatorul foloseste VPN, cand jucatorul are un nume care este deja existent si conectat pe server, cand introduce parola de mai multe ori gresit.

Acceptat pentru teste. Contact Deus#9496 pentru detalii.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, SPOITORU FERRARI said:

 

Nume discord (cu #) : ....#8717

Nume server :Alex_Barosanu

Varsta :14 ani

Hobbyuri :fotbal, masinile si IT-ul

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Vreau sa ajut serverul sa creasca pentru ca imi place.

Cum poti intra pe GreenStone ?Doar de pe launcher

Ce  windows ai ?10 pro

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :da

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?:am experienta

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Am un iphone 8

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:toate

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Nu se muta

Ai citit regulamentul de Support Team ? :da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :'eroare launcher'

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :dai Tag superioriilor si Support Team

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Daca este nevoie, da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Prima cauza este VPN si a doua cauza este numele care nu e acceptat de SAMP.

 

 

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Nu se muta - raspuns gresit.

Poti revenii cu o alta aplicatie peste 7 zile cand iti pui anumite chestii la punct, precum cea de sus, raspunsul tau este gresit.

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2021 at 8:50 AM, ȽÙçҜყ said:

Nume discord (cu #) : skittle#0745

Nume server : Alex_regele

Varsta : 13 

Hobbyuri : Fotball, desen, si sa ma plimb cu bicicleta pe munti

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Vreau sa ii ajut pe oameni cu problemele lor pentru a juca pe server fara probleme.

Cum poti intra pe GreenStone ? Accesul se face doar pe launcher, un launcher special de acolo.

Ce  windows ai ? 10

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : ambele, da.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: am experienta, am mai lucrat, deci da am ceva experienta.

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Samsung A30s

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: crash, server close connection, alea cu driverele, locatia, practic cam toate care nu te lasa sa intrii in joc.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: dupa ce ai descarcat tot dai pe rotita aia de la setari si acolo sus e un dreptunghi care scrie game path apasam acolo pe dreptunghi apoi cautam unde am pus GstoneLauncher intram pe el si tot acolo cautam gstone_resources pentru ca ala ne intereseaza apoi dupa ce il gasim apasam pe el dam ok si apoi apply. Daca vrei sa pui inapoi pe cel normal cauti unde e pus practic Gta san andreass normal.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : crash

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Spun pe chat-ul de support si ma poate ajuta cineva

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: ori numele pus cu spatiu intre adica genu asta: Alex Andrei. Trebuie pus Alex_Andrei inca una poate fi ca folosesti VPN cea ce nu este acceptat de samp si poate fi si pentru ca ai netul de la vodafone, cea ce nu este acceptat de samp.

 

 

Respins, imi pare rau, nu esti suficient de matur, chit ca te pricepi pe support in materie de cunostiinte, e nevoie si de maturitate.

Link to comment
Share on other sites

Nume discord (cu #) : Thief#2920

Nume server : Thief

Varsta : 17 ani

Hobbyuri : Fotbal, pescuit.

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Vreau sa ajut jucatorii dupa server, si de ce nu, sa revin inapoi la functia de admin.

Cum poti intra pe GreenStone ?: Gasesti tot ce ai nevoie in acest tutorial: 

Ce  windows ai ? Windows 10.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da, insa ma mai incurc putin la windows 7.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: L-am folosit de multe ori, ma descurc binisor. 

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Huawei Y6.

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Majoritatea.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Poti intra in samp, accesand setarile(rotita)1989526829_Frtitlu.png.37cf9fece32352adbf7fbcf33f4b1282.png -> 1345579710_Frtitlux.png.2314c3b92380c78f0f43fa2d1f051881.png ->z.png.11d8cb6a2eedae1a08a91835fbee19da.pngdupa urmarea acestor pasi, apasam 'ok' -> 'save'.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Desigur.

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : 'voicechat'

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Cer ajutor unui alt suport team.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: Fie nu este acceptat numele, fie ai incercat sa intri cu VPN.

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2021 at 1:13 PM, Thief2 said:

Nume discord (cu #) : Thief#2920

Nume server : Thief

Varsta : 17 ani

Hobbyuri : Fotbal, pescuit.

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Vreau sa ajut jucatorii dupa server, si de ce nu, sa revin inapoi la functia de admin.

Cum poti intra pe GreenStone ?: Gasesti tot ce ai nevoie in acest tutorial: 

Ce  windows ai ? Windows 10.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da, insa ma mai incurc putin la windows 7.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: L-am folosit de multe ori, ma descurc binisor. 

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Huawei Y6.

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Majoritatea.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Poti intra in samp, accesand setarile(rotita)1989526829_Frtitlu.png.37cf9fece32352adbf7fbcf33f4b1282.png -> 1345579710_Frtitlux.png.2314c3b92380c78f0f43fa2d1f051881.png ->z.png.11d8cb6a2eedae1a08a91835fbee19da.pngdupa urmarea acestor pasi, apasam 'ok' -> 'save'.

Ai citit regulamentul de Support Team ? : Desigur.

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : 'voicechat'

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : Cer ajutor unui alt suport team.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: Fie nu este acceptat numele, fie ai incercat sa intri cu VPN.

Respins.  Ai o activitate pe comunitatea noastra foarte ciudata. Ba joci, ba te lasi, ba te reapuci. Intr-o astfel de pozitie trebuie un jucator care sa joace constant, nu sa se elibereze locul intr-o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Nume discord (cu #) : ....#8717

Nume server :Alex_Barosanu

Varsta :14 ani

Hobbyuri :fotbal, masinile si IT-ul

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Vreau sa ajut serverul sa creasca pentru ca imi place.

Cum poti intra pe GreenStone ?Doar de pe launcher

Ce  windows ai ?10 pro

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :da

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?:am experienta

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Am un iphone 8

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:toate

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Dupa ce am instalat launcherul il deschidem si apasam pe rotita din dreapta sus pentru a schimba locatia si ii bagam in folder su dupa in gstone_resource si dupa apasam pe butonul Apply si dam pe PLAY sa intram in joc.

Ai citit regulamentul de Support Team ? :da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :'eroare launcher'

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :dai Tag superioriilor si Support Team

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Daca este nevoie, da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Prima cauza este VPN si a doua cauza este numele care nu e acceptat de SAMP.

Link to comment
Share on other sites

Nume discord (cu #) :denisace#4122

Nume server :denisace 

Varsta :Varsta mea este de 15 ani și 6 luni

Hobbyuri :Eu am ca și hobby-uri sportul și tehnologia

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Îmi doresc sa ajut cati mai mulți oameni nevoiași și sa aduc M.A.I la un nivel foarte inalt

Cum poti intra pe GreenStone ?:Pe serverul GreenStone se poate întra doar de pe laucher și trebuie sa ai locatia corect setata

Ce  windows ai ?:Am Windows 10

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :Am o experienta destul de maricica in spate având în vedere ca ambele Windows-uri le-am folosit zilnic și încă folosesc Windows 10

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?:Am o experienta destul de buna deoarece mi-am ajutat câțiva prieteni sa își rezolve problemele cu GreenStone

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Da am telefon, am un Samsung Galaxy A50

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:Problema aceea în care îți apar foarte multe erori și trebuie sa apesi "OK", problema locației prost setata, problema conexiunii la internet și am sa mai învăț și celelalte erori foarte bine

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Intrând în folderul "gstone_resources", cautam laucherul samp-ului normal și dam pe cele 2 rotite si selectam folderul cu gta-ul dorit

Ai citit regulamentul de Support Team ? :Da și încă o sa o fac pana dau testele

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :"crash", "!tutorial"

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :Întreb pe canalul de discord numit"Support chat" cum se rezolva acea problema

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Sunt deja un helper a acestei comunități

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Acel jucator poate fi banat sau i-a picat internetul

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2020 at 10:17 PM, Deus said:

Nume discord (cu #) : SebiB#0069

Nume server :SebiB

Varsta :Am 12 ani

Hobbyuri :Sa stau pe calculator toata ziua aproape

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?: Sa ajut playeri ca si ei mo ajutat pe mine la inceput

Cum poti intra pe GreenStone ? Pentru a intra pe GreenStone trebuie sa ai launcheru instalat de pe https://download.g-stone.ro/ si dupaia erzarhivezi in ce locatie vrei intri pe folderu cu denumirea greenstone v4 si ai acolo launcher sper ca te-am ajutat!

Ce  windows ai ? Am windows 11

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da le cunosc

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Bunicica

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Am un telefon MIEIZU M6T

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?: Problema cu crashu cat de cat.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Copiezi foldaru samp sau gta sa apasand CTRL+C dupaia dupa ce l-ai copiat te duci in alta locatie si dai CTRL+V

Ai citit regulamentul de Support Team ? : DA

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : Asta nuo stiu scuze

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :Apelezi la alti suporteri sau la Deus

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? : Da doresc foarte mult.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: Sa isi greseasca parola de 3 ori, sa aibe ceva instalat si sa nu stie care ii face probleme launcherului.

 

Link to comment
Share on other sites

Nume discordie (cu #) :Cartofel#9370

Nume de pe sv:Cartofel

Varsta:13 ani

Hobbyuri:Fotbal si vinzator de petarzi

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Vreau sa fac roleplay pentru fun

Cum poti intra pe GreenStone ?Descarci launcherul de aici https://download.g-stone.ro/ si descarci driverel,intri in launcher dai la rotita si sus apesi si dai pe gstone si dupaia la gstone resourses

Ce windows ai ?10

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :70/80%

Ce experienta ai in programul TeamViewer ?:Multa

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Iphone x

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:Cel cu voicechatul si crash

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:de la setari

Ai citit regulamentul de Support Team ? :Da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord ce sa afiseze informatii despre probleme :voicechat si crash

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :dau mention in pv la un coleg si il ajuta el

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Nu ai bagat parola bn de 3 ori sau nu ai wifi.

Link to comment
Share on other sites

On 12/19/2021 at 7:29 PM, SPOITORU FERRARI said:

Nume discord (cu #) : ....#8717

Nume server :Alex_Barosanu

Varsta :14 ani

Hobbyuri :fotbal, masinile si IT-ul

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Vreau sa ajut serverul sa creasca pentru ca imi place.

Cum poti intra pe GreenStone ?Doar de pe launcher

Ce  windows ai ?10 pro

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :da

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?:am experienta

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Am un iphone 8

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:toate

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Dupa ce am instalat launcherul il deschidem si apasam pe rotita din dreapta sus pentru a schimba locatia si ii bagam in folder su dupa in gstone_resource si dupa apasam pe butonul Apply si dam pe PLAY sa intram in joc.

Ai citit regulamentul de Support Team ? :da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :'eroare launcher'

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :dai Tag superioriilor si Support Team

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Daca este nevoie, da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Prima cauza este VPN si a doua cauza este numele care nu e acceptat de SAMP.

Acceptat pentru teste, lasa-mi un mesaj pe discord Deus#9496 pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2021 at 10:43 PM, Denisace said:

Nume discord (cu #) :denisace#4122

Nume server :denisace 

Varsta :Varsta mea este de 15 ani și 6 luni

Hobbyuri :Eu am ca și hobby-uri sportul și tehnologia

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Îmi doresc sa ajut cati mai mulți oameni nevoiași și sa aduc M.A.I la un nivel foarte inalt

Cum poti intra pe GreenStone ?:Pe serverul GreenStone se poate întra doar de pe laucher și trebuie sa ai locatia corect setata

Ce  windows ai ?:Am Windows 10

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :Am o experienta destul de maricica in spate având în vedere ca ambele Windows-uri le-am folosit zilnic și încă folosesc Windows 10

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?:Am o experienta destul de buna deoarece mi-am ajutat câțiva prieteni sa își rezolve problemele cu GreenStone

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Da am telefon, am un Samsung Galaxy A50

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:Problema aceea în care îți apar foarte multe erori și trebuie sa apesi "OK", problema locației prost setata, problema conexiunii la internet și am sa mai învăț și celelalte erori foarte bine

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Intrând în folderul "gstone_resources", cautam laucherul samp-ului normal și dam pe cele 2 rotite si selectam folderul cu gta-ul dorit

Ai citit regulamentul de Support Team ? :Da și încă o sa o fac pana dau testele

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :"crash", "!tutorial"

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :Întreb pe canalul de discord numit"Support chat" cum se rezolva acea problema

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Sunt deja un helper a acestei comunități

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Acel jucator poate fi banat sau i-a picat internetul

 

Intradevar, la ultima intrebare pot fi si alea, dar era ceva mai important, insa imi vei spune tu la teste.

PM Deus#9496 discord pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2021 at 4:05 PM, fan bmw said:

Nume discordie (cu #) :Cartofel#9370

Nume de pe sv:Cartofel

Varsta:13 ani

Hobbyuri:Fotbal si vinzator de petarzi

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Vreau sa fac roleplay pentru fun

Cum poti intra pe GreenStone ?Descarci launcherul de aici https://download.g-stone.ro/ si descarci driverel,intri in launcher dai la rotita si sus apesi si dai pe gstone si dupaia la gstone resourses

Ce windows ai ?10

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :70/80%

Ce experienta ai in programul TeamViewer ?:Multa

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Iphone x

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:Cel cu voicechatul si crash

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:de la setari

Ai citit regulamentul de Support Team ? :Da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord ce sa afiseze informatii despre probleme :voicechat si crash

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :dau mention in pv la un coleg si il ajuta el

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Da

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:Nu ai bagat parola bn de 3 ori sau nu ai wifi.

Esti acceptat pentru teste.

Lasa-mi un mesaj pe discord la Deus#9496 pentru sustinerea lor.

Link to comment
Share on other sites

Nume discord (cu #) :LUNTIK#5108

Nume server :LUNTIK

Varsta :Am 14 ani.

Hobbyuri :Sa ascult muzica si sa ma joc in jocurile preferat, sa petrec timpul cu prietenii.

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Doresc sa ajung pe postul de helper pentru a ajuta jucatorii noi veniti pe server.

Cum poti intra pe GreenStone ?Pentru a juca pe GreenStone trebuie sa descarci launcherul de pe sait-ul oficial al serverului download.g-stone.ro, si sa o dezarhivezi in fisierul dorit.

Ce  windows ai ?Windows 10 pro.

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? :In windows 7 mai putin, windows 10 cunosc destul de bine.

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?:Nu pot sa za zic ca cunost foarte bine acest program dar ma pricep cat de cat in el.

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?:Xiomi note 9.

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:Stiu problemele cu  crash, probleme care nu iti intra in launcher/joc, cat de cat toate.

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?: Intri pe laucher, apesi pe rotita din dreapta sus acolo gasim << Game path >> apasam pe cele 3 puncte si alegem fisierul << GStoneLauncherV4.0.0 >> acolo gasim fisierul << gstone_resources >> si il punem pe el. Daca dorim sa schimbam acesta intram pe SA:MP si de acolo ne schimbam fisierul dorit.

Ai citit regulamentul de Support Team ? :Da l-am citit, si il voi citi in continuare.

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme :Una dintre comenzi poate fi ''voicechat'' care iti arata problemele legate de voicechat.

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? :Rog un coleg de la SuportTicket sa ma ajute cu problema data.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Da, daca o sa am posibilitatea aceasta.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?:

1.Poate fi de la netul acestuia (merge greu sau nu este conectat)

2.Poate fi si de la nume pentru ca il are ciudat sau nu la pus corespunzator.

3.Poate fi de la parola, ca a uitat-o.

Link to comment
Share on other sites

Nume discord (cu #) :laurentiu.#5232

Nume server :laurentiu32111 

Varsta :14 ani

Hobbyuri :Fotbal

Ce vrei sa faci pe GreenStone si de ce ?:Sa ajut oameni câte au probleme cu launcherul sau întrebări despre comunitate.

Cum poti intra pe GreenStone ?: Pentru a întra pe GreenStone trebuie sa descarci launcherul de pe https://download.g-stone.ro/load.html

Ce  windows ai ?: windows 11 

Cunostii atata windows 10 cat si 7 ? : Da

Ce experienta ai in programul TeamViewer  ?: Medium-High

Ai telefon ? Daca da, ce telefon?: Da am Samsung 

Ce probleme cunostii la launcher pe care stii sa le rezolvi?:System.Reflection, dacă ia crash instant îl ajut sa schimbe locația samp ului mai multe nu îmi vine acum

Cum se muta folderul la samp de la un gta la altul ?:Deschizi samp-ul și la alea 2 rotite galben și verde cauți fișierul greenstone, și dacă nu merge când intri pe launcher dai la rotita de setări și cauți greenstone->greenstone_resurse

Ai citit regulamentul de Support Team ?: Da

Spune o comanda pe care o poti folosii in support la tickete de pe discord  ce sa afiseze informatii despre probleme : voicechat 

Ce faci in cazul in care nu stii ce trebuie facut la un ticket ? : întreb un superior și ii trimit un text din regulament cum ca am comunicat întrebarea unui superior și în cel mai scurt timp va vom comunica soluția.

Doresti ca pe viitor sa ajungi Helper dupa Support Team ? :Da.

Care pot fi cauzele pentru 'Server Close Connection'' cand un jucator intra pe server ?: De la vin sau de la nume pe câte nu le accepta samp ul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...