Jump to content
Sign in to follow this  
Deus

𝗦𝗔𝗠𝗣-𝘂𝗹 𝗰𝗼𝗻𝘁𝗶𝗻𝘂𝗮 𝘀𝗶 𝗶𝗻 𝟮𝟬𝟮𝟭, 𝗽𝗲 𝗚𝗿𝗲𝗲𝗻𝗦𝘁𝗼𝗻𝗲!

Recommended Posts

𝗦𝗔𝗠𝗣-𝘂𝗹 𝗰𝗼𝗻𝘁𝗶𝗻𝘂𝗮 𝘀𝗶 𝗶𝗻 𝟮𝟬𝟮𝟭, 𝗽𝗲 𝗚𝗿𝗲𝗲𝗻𝗦𝘁𝗼𝗻𝗲!
Nu mai e mult si deja trecem in 2021, cu noi surprize.
2020 pentru noi a fost un an cu de toate. Inca din 2019 am stiut ca vom face ceva special (serverul e deschis din 21.11.2019) si am zis ca nu vom renunta inspre prinicipiul nostru suprem : 'Sa oferim un SAMP diferit, nou!'. La inceput lucrurile nu mergeau asa bine, am trecut prin multe esecuri ca si comunitate si prin clipe ce nu vor fi uitate. Dar asa merg lucrurile si asa trebuiesc ele sa mearga. Viata te pune la pamant in orice ai incerca sa faci si trebuie sa te ridici, din nou si din nou. Noi nu am renuntat, deloc, si nici nu o vom face. Multi vorbesc aiurea despre noi, la inceput chiar spuneau ca suntem ceva de moment, ca vom disparea, dar am implinit un an de continuitate si si-au retras cuvintele. Multi vad maretie in proiect, dar nu la fel de multi sunt dispusi sa si vada pana la capat. Comunitatea de SAMP s-a schimbat mult si are multe probleme in privinta mentalitatiilor, dar asta inseamna ca lucrurile functioneaza si ca se vor schimbari. Ramanem in continuare pana la sfarsit, indiferent de provocari, singura comunitate de SAMP care incearca si schimba lucrurile. Cu mult drag, din partea comunitatii GreenStone, jocul continua si in 2021, asa ca, bucurati-va de el!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...