Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

    Owner

    GreenStone Community

Cerere lider-ValentinRPG558


VaLentinRPG YT

Recommended Posts

Nickname server :VaLentinRPG558

Nume real :Valentin 

Unde locuiesti :Locuiesc in judetul Mures.

Varsta :Am virsta de 14 ani.

Hobby-uri :Imi place sa joc fotbal, sa ma joc pe pc, sa ma documentez cu orice este nou.

La ce factiune doresti lider :Doresc leader la factiunea "Oltean Clan".

De ce doresti lider :Doresc leader, deoarece am mai fost leader pe alte servere, si consider ca sunt pregatit sa administrez o factiune de genul.

Care consideri tu ca e scopul acestei factiuni ?:Scopul acestei factiuni este sa obtina cat mai multe turf-uri si sa ajunga pe primul loc.

Ce calitati ai:De treaba, harnic, glumec, serios.

Ce defecte ai:Ma enervez foarte repde si cateodata sunt si capos.

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten :Daca un om nu este fals, nu imi mai pasa defectele pe care le mai are.

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii :Eu urasc o persoana daca este falsa, daca nu este falsa, poate fii prietenul meu.

Ce inseamna RolePlay :Prin acest termen Role Play definim viata virtuala,inseamna a juca un rol asa cum fac actorii in viata reala.Aici in serverul nostru de SA-MP,faradungi,ne putem purta exact ca in viata reala,ne putem creea un model numai al nostru cu care imitam intocmai viata reala.Va reamintesc ca nu trebuie sa copiem viata reala,doar sa o imitam cu alti jucatori ai serverului,pentru a parea un server de tip Role Play.

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider :1 Role Play pe saptamana.

Ai citit regulamentul serverului ? :Desigur.

Ai citit regulamentul liderilor ? :Desigur.

Cum se verifica aplicatiile la factiune ? :/viewcv

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW :are nevoie de 14 zile pentru a face o cerere de demise fara FP.

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider :Batai cu diferite departamente, spargerea bancii,luarea de teritori a mafiilor si cu diferite joburi ilegale.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  :VaLentinRPG558 este un cetatean venit in Los Santos din factiunea LSPD cu gandul de a se face mafiot, nereusind sa intre in mafie ca membru, el doreste sa ajunga leader.

Ce calitati crezi ca presupune factiunea unde doresti lider ?:Respectul, rabdarea, implicarea si seriozitatea.

Cat zile dureaza un mandat de lider ?:70 zile.

La cate zile se da rank up de la rank 1 la 2 ?:14 zile de la intrarea in factiune.

Cum se alege co-liderul ? (Raspunsul trebuie sa includa tot ce tine de criterile de alegere a co liderului) :Co-Leaderii sunt alesi printr-un test de 15 intrebari, iar pe linga test trebuie sa aiba 10 zile in factiune.

Daca un membru de rank 1 in prima sa saptamana de activitate nu face raportul, ce primeste ?:Uninvite.

Se accepta ca un lider sa ii ceara unui membru din factiune de la el sa paraseasca factiunea ? :Nu

Ce trebuie sa faca liderul in ziua de Duminica in privinta raportului si salariizarii ? :In privinta raportului si salariizarii trebuie sa  ceara raportul complet al playeriilor si sa acorde salariul acestora.

Link to comment
Share on other sites

  • Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...