Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Probleme Turfuri / Sugestii Turfuri

Deus

Recommended Posts

Am facut acest topic special pentru a rezolva organizarea turfurilor si alte probleme indivudale ale acestora.

Turfurile cu ''X'' sunt turfuri pe care s-au raportat probleme fie de lag, fie probleme din punct de vedere al mapei ce nu permit o buna desfasurare a warurilor. 

Puteti lasa comentariu mai jos, cu ID-ul altor turfuri care prezinta probleme, cat si sugestii pentru TURFURI in privinta modificarii lor.

De asemenea, puteti purta discutii cu ceilalalti, in acest topic legate de turfuri. Puteti pune si poze/videouri/etc..

turfs (1).png

Nush daca altii cred la fel dar ma gandeam sa ca si turfurile de la ambasador si oltean sa se dea la italieni si la rusi pentru ca asa o sa ne batem numai pe aceleasi si am auzit ca multi s-au plictisit de aceleasi turfuri iar si iar. Si la ID 11 unde e hq la mafia ruseasca e o cladire care daca ei stau sus nu avem cum sa tragem de jos ca sunt copacii fix in fata si au si pereti invizibili si e foarte dificil sa ne batem acolo ca nimeni nu loveste pe nimeni.

2 hours ago, Bappo18 said:

Nush daca altii cred la fel dar ma gandeam sa ca si turfurile de la ambasador si oltean sa se dea la italieni si la rusi pentru ca asa o sa ne batem numai pe aceleasi si am auzit ca multi s-au plictisit de aceleasi turfuri iar si iar. Si la ID 11 unde e hq la mafia ruseasca e o cladire care daca ei stau sus nu avem cum sa tragem de jos ca sunt copacii fix in fata si au si pereti invizibili si e foarte dificil sa ne batem acolo ca nimeni nu loveste pe nimeni.

O sa le impart in curand cel mai probabil ca sa vedem cum sunt turfurile celelalte ca sa vedem cate sunt cu probleme si care vi se par voua cele mai bune.

Turf 11 l-am trecut pe poza ca avand probleme.

On 2/12/2021 at 11:59 PM, Deus said:

O sa le impart in curand cel mai probabil ca sa vedem cum sunt turfurile celelalte ca sa vedem cate sunt cu probleme si care vi se par voua cele mai bune.

Turf 11 l-am trecut pe poza ca avand probleme.

A da scz nu am vazut ca era 11 trecut 

17 hours ago, DeathWhisper. said:

Turf 12, acolo orasul trebuie extins pentru ca inca, in mare parte acel turf este in camp. Turf 6, total in padure si cam exista lag pe el, din experienta mea pe turful ala. In rest, mai trebuie probate. Pe langa asta, ar trebui gasita o solutie ca sa nu se mai petreaca peste jumatate din timpul unui war, pe drum.

Legat de cele 2 turfuri, imi voi nota.

Legat de petrectul timpului, o sa iau in considerare dupa V3 ideea ca la waruri, sa fie un spawn pentru ambele parti in apropiere de turf. Astept sugestii daca exista, tot aici, in acest topic.

• 4 months later...

Propun ca Turfurile sa fie mai adunate spre oras doar in zonele unde exista hq-urile de la mafii..Iar unde nu exista sa fie ramana goale pana se vor crea alte mafii pe viitor...Si mai propun sa fie mai mici si mai multe eventual.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...