Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Scenariu SAMP Movie = Premiu 1000 GEMS

Recommended Posts

Ești creativ? Crezi că poți crea un scenariu pentru un filmuleț funny făcut pe server? 

Dacă te crezi in stare, îmi poți da un mesaj in privat, aici, pe forum sau pe Discord El3ktrozZ#3731 pentru a discuta tema clipului sau îmi poți face o surpriza trimițându-mi-l complet. Tema scenariului poate fii aleasă de voi, important este să fie funny/ parodie, de actualitate și, dacă se poate, să conțină locații cât mai 'românești' pentru a ieși în evidență clipul. Pot fi implicate câte mașini/ moduri de a filma/ actori sunt nevoie, așa că nu trebuie sa vă limitați la chestiile astea.

Scenariul nu trebuie sa fie unul foarte mare ca dimensiune, clipul realizat ajungând să aibă maxim 5 minute. 

Premiul pentru cel mai bun scenariu, pe lângă că, de pe urma lui va fi creat un film, este de 1000 GEMS.

Orice idee este binevenită, așadar, dacă ai o mică idee care poate fi pusă în aplicare într-un clip filmat pe server las-o într-un reply mai jos. Vor fi premiate și aceste idei, daca sunt îndeajuns de bune. 

• Deus pinned this topic
  • 3 weeks later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...