Jump to content

Recommended Posts

Nickname server : Mihaila34

Nume real : Mihaila George Adrian

Unde locuiesti : Ploiesti

Varsta : 16 ani

Hobby-uri : Nu am.

La ce factiune doresti lider : Doresc sa fiu lider la Factiunea Uber.

De ce doresti lider : Deoarece as vrea sa ajut aceasta factiune cu un lider constiincios, intelegator si foarte respectuos. Membrii vor fii acceptati doar daca au un cv bun,imi voi face toate atributiile pe care le poate avea un lider si consider ca ma voi intelege cu toti membrii factiunii si cu siguranta vom fii printre cei mai buni.

Care consideri tu ca e scopul acestei factiuni ?: Scopul aceseti factiuni este de a transport playerii care au ramas in pustietate fara masina la destinatia dorita de acestia, si a oferi confortul si intelegerea nedefinita fata de clienti.

Ce calitati ai: Sunt  ambitios, intelegator, inteligent, pasnic si prieteos cu toata lumea

Ce defecte ai: Uneori ma enevrez cand cineva se contrazice mult cu mine pe un lucru care nu-i adevarat, in concluzie, vulcanic

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten : Imi place foarte mult atunci cand o persoana este respectuasa, cand este sincera si cand are doar intentii bune

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii : Urasc genul de persoane care se cred superioare fata de altii care nu au un statut foate bun. Nu mi plac oameni care mint foarte mult doar  pentru a iesi in evidenta si nu mi plac persoanele care se cred smechere, mi se pare ca sunt incapabile sa gandeasca

Ce inseamna RolePlay : RolePlay inseamna sa ne comportam in joc,exact cum suntem in realitate, mai pe scurt sa ne expunem pe joc cum suntem in real

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider : Ca lider trebuie sa organizam minim 1 RolePlay pe saptamana

Ai citit regulamentul serverului ? : Bineinteles ca l-am citit

Ai citit regulamentul liderilor ? : DA, l-am citit

Cum se verifica aplicatiile la factiune ? : Aplicatiile la factiunea uber se verifica prin comanda [/viewcv] unde ni se va da toate detaliile jucatorului si raspunsurile din cv-ul acestuia

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW : Un jucator are nevoie de 14 zile pentru a iesi din factiune fara 30 FP, nu se acorda FW pentru parasirea factiunii

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider : Pai pot organiza RolePlay-uri in care toti membrii pot da o tura de oras cu masinile acesotra, pot organiza curse in grup , plimbari, etc.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  : Mihaila34, este un membru al factiuni Digi care a parasit de curand Orasul Vice City si s-a mutat in orasul principal Green Stone, el este un om respectat de toata lumea, deoarece ajuta orice om atunci cand acesta are o problema sau dezabilitati. Mihaila34 este unul dintre cei mai buni muncitori al orasului, nu are altercatii cu lumea, este foarte linistit si intelegator, de asemenea el este si un bun muzician, organizeaza conerte saptamanale la clubul din orasul principal, iar acolo se strang foarte multi oamenii pentru ai asculta muzica acestuia. In timpul liber, se retrage in garajul lui pentru a aduce mici modificari masinii lui, este un pasionat de masini si un mare mecanic pe care toata lumea il respecta. El se mai ocupa si cu vanzari de masini, si-a deschis de curand un mic prac auto in parcarea din spatele hotelului Green Stone, acolo se strang toti care vor o masina buna, confortabila si accesibila la pret. Acesta isi doreste sa devina cel mai bun reporter si cu mult indemn, vointa si puetere cu siguranta isi va atinge scopul. Ca orice om care vrea sa isi castige existenta, face si job-uri ,dar nu foarte des, deoarece trebuie sa aiba grija de sotia lui si sa-i ofere toata dragostea si iubirea lui, pentru ca nimic pe lumea nu este mai important decat familia. Acesta are o sotie pe care o cheama Corina17 de care are grija si o iubeste neconditionat. Ca orice om a avut si mici conflicte cu anumiti oameni incapabili sa gandeasca si sa conceapa un lucru, dar ca de fiecare data, el si-a vazut de drumul lui si nu s-a coborat la nivelul acelor oameni. Mihaila34 se plimba des cu masina prinm locuri unde nu este populatie si se gandeste la toate greutatile si umilintele prin care aceasta a trecut pentru a ajunge acolo unde este acum, dar cu inteligenta lui a reusit sa isi demonstreze calitatile si sa se ridice exact ca un Conducator al Tarii.

Ce calitati crezi ca presupune factiunea unde doresti lider ?: Din punctul meu de vedere, aceasta factiune cred ca presupune urmatoarele calitati: Resptect fata de membrii acestei factiuni si fata de playeri. Punctualitate,atentie, prietenos cu toti membrii, sa ai multa rabdare cu membrii care nu inteleg anumite chestii si sa le mai explici odata, sa nu te crezi superior fata de acestia si cel mai important sa ii ajuti si sa le dai raspunsuri oricand au o problema.

Cat zile dureaza un mandat de lider ?: Mandatul unui Lider dureaza 70 de zile.

La cate zile se da rank up de la rank 1 la 2 ?: Rank 2 se acorda dupa 14 zile,doar daca are raport complet si nici-o greseala.

Cum se alege co-liderul ? (Raspunsul trebuie sa includa tot ce tine de criterile de alegere a co liderului) : Liderul alege un co-lider de incredere si care sa cunoasca foarte bine regulamentul factiunii, acesta are nevoie de permisiunea liderului pentru anumite activitati in factiune. Co-liderului nou i se aduce la cunostinata ca are multe responabilitati importante care vor depinde de el in momentul in care va fii co-lider.

Daca un membru de rank 1 in prima sa saptamana de activitate nu face raportul, ce primeste ?: Daca un membru de rank 1 nu isi termina raportul, acets primeste Uninvite cu 30 fp pentru raport incomplet.

Se accepta ca un lider sa ii ceara unui membru din factiune de la el sa paraseasca factiunea ? : Nu, nu i se permite asta Liderului.

Ce trebuie sa faca liderul in ziua de Duminica in privinta raportului si salariizarii ? :Liderul in ziua de Duminica trebuie sa reseteze rapoartele, sa organizeze o sedinta daca este cazul, apoi trebuie sa dea salariile in functie de raportul fiecarui membru,iar Liderul trebuie sa faca ss-uri pe care i le trimite lui Deus.

Acceptat pentru probele de lider, vei fi anuntat pe discord in priviinta sustinerii lor!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...