Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

    Owner

    GreenStone Community

Aplicatie lider MApN - DariusN0Kill3R


DariusKill3R

Recommended Posts

Nickname server : DariusN0Kill3R

Nume real : Ma numesc Darius Raicu.

Unde locuiesti : Sunt din judetul Vaslui, in acest moment sunt mutat in Italia - Citta Di Castello (PG).

Varsta : Am varsta de 14 ani, aproape 15 in luna februarie.

Hobby-uri : Nu am un hobby anume, atunci cand am timp liber imi place sa imi rezolv din lucrurile pe care trebuie sa le fac.

La ce factiune doresti lider : Doresc lider la factiunea MApN (Armata Romana).

De ce doresti lider : Doresc lider pentru ca stiu ca ma pot descurca in acest post si deoarece vreau sa creez o factiune potenta care se poate descurca in orice situatie.

Care consideri tu ca e scopul acestei factiuni ?: Consider ca scopul Armatei Romane este sa intervina la cele mai grele misiuni din orasul GreenStone si sa il tina pazit de orice pericol.

Ce calitati ai: Sunt un baiat de treaba, care se adapteaza foarte rapid in functie de situatie, altruist, amabil, atent, am abilitatea de a invata din greseli, calm si imi place sa ajut oamenii.

Ce defecte ai: Ca orice om am si unele defecte, spre exemplu: rareori sunt momente cand sunt neatent la ceea ce spun sau ceea ce fac, momente cand ma implic mai mult decat trebuie (ce e prea mult strica).

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten : Personal pentru a putea numii pe cineva 'prieten' in primul rand trebuie: sa poti avea incredere/sa te poti baza pe acea persoana, sa stii ca acea persoana va fi cu tine indiferent de situatie, ca te va sustine mereu, sa nu existe toxicitate intre voi, ura, etc.

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii : Personal nu pot ura pe cineva decat daca mi-a facut un lucru foarte rau/de neiertat, nu imi place sa am dusmani. Dar increderea mea scade intr-o persoana atunci cand ma minte/ma dezamageste.

Ce inseamna RolePlay : RolePlay-ul este atunci cand simulezi viata reala / joci un rol anume.

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider : In calitate de lider, ai obligatia de a organiza minim 1 roleplay pe saptamana.

Ai citit regulamentul serverului ? : Sigur, de nenumarate ori.

Ai citit regulamentul liderilor ? : Da, l-am citit.

Cum se verifica aplicatiile la factiune ? : Poti face acest lucru folosind comanda [/viewcv].

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW : Un jucator pentru a iesii din factiune fara a primii FP, are nevoie de minim 14 zile.

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider : In Armata Romana sunt multe idei de roleplay, precum: controale vamale, defilarea de ziua Armatei Romane, parade, etc.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  : Darius este un cetatean care s-a stabilit in orasul GreenStone, dupa multe mutari unde nu s-a integrat/acomodat, in acest oras si-a gasit un loc. El s-a stabilit in orasul GreenStone prin luna ianuarie a anului 2020, initial era un cetatean care muncea ca si tirist, apoi a inceput sa lucreze in diverse companii precum 'Digi Romania'.

In continuare dupa aproape 2 ani (2 luni) de lucrat in Digi, el alaturi de prietenul sau, s-au hotarat sa plece intr-o vacanta putin mai lunga, dupa ce Darius s-a intors in orasul GreenStone a inceput sa lucreze pentru Politia Romana, tot in aceasi perioada a fost ales in conducerea orasului de catre primar.

A lucrat in Politia Romana ca si cadet undeva pe la 3 ani (3 luni), urmand sa se inroleze in Armata Romana unde a ajuns un rang destul de inalt, si-a servit tara timp de 2 ani (2 luni), In cele din urma a fost influentat de Mafia Italiana din care a facut parte tot aproximativ 2 ani (2 luni).

Atunci cand a scapat de gruparile mafiote s-a gandit foarte bine la ceea ce a facut si a decis sa isi indrepte greselile facute asa ca a inceput sa lucreze intai intr-o companie de taxi, acest lucru a durat undeva pe la 2 ani(2 luni).

Dupa ce a parasit compania de taxi, el s-a straduit foarte mult pentru a face parte din Jandarmeria Romana, insa el doreste sa faca ceva mult mai mult, asa ca in ziua de astazi el isi doreste sa ajunga la conducerea Armatei Romane si sa realizeze ceva foarte frumos, potent.

Ce calitati crezi ca presupune factiunea unde doresti lider ?: In opinia mea un lider trebuie sa fie: rabdator, calm, agil la minte, de treaba, intelegator, sa isi ajute membrii, sa le fie in acelasi timp si un amic, sa fie un exemplu bun pentru membrii sai.

Cat zile dureaza un mandat de lider ?: Un mandat de lider dureaza 70 de zile.

La cate zile se da rank up de la rank 1 la 2 ?: Rank 2 se acorda dupa minim 14 zile in factiune, fara sanctiuni precum FW.

Cum se alege co-liderul ? (Raspunsul trebuie sa includa tot ce tine de criterile de alegere a co liderului) : Poti alege un co-lider dupa ce un membru are minim 10 zile in factiune, personal nu m-as grabii sa imi aleg co-liderul, doresc sa gasesc persoana potrivita pentru a ma ajuta, sa ne intelegem si sa ne sfatuim, sa ne imbinam ideile si sa facem o factiune buna.

Daca un membru de rank 1 in prima sa saptamana de activitate nu face raportul, ce primeste ?: Daca un membru de rank 1 nu isi efectueaza raportul in prima sa saptamana de activitate, va fi demis.

Se accepta ca un lider sa ii ceara unui membru din factiune de la el sa paraseasca factiunea ? : Nu, nu se poate face acest lucru.

Ce trebuie sa faca liderul in ziua de Duminica in privinta raportului si salariizarii ? : Un lider la sfarsit de saptamana va trebuii sa faca poze la toate rapoartele din [/members] si sa le trimita managerului, apoi sa reseteze rapoartele urmand sa fie acordate salariile facand dovada la fiecare (poza) care vor fi trimise la manager.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar, 

DariusN0Kill3R a fost scos de Deus din Ministerul Afacerilor Interne (rank 2) dupa 108 zile, motiv: activitate dezastroasa.

O fi veche, dar pentru mine ramane valabil ce s-a intamplat atunci, dar si alte scenarii. Poate te descurci ca si colider, dar nu ca si lider, sau poate te descurci, dar o sa ai o reactie total nepotrivita in anumite cazuri din punctul meu de vedere, ca te cunosc, de cam 2 ani.

Respins.

Link to comment
Share on other sites

  • Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...