Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Va rog frumos unban

Deku
 Share

Recommended Posts

Nume server :Anonymus234526

Poza cu banul (cand intrii pe server) :N am 

Alte detalii :Salut Deus 

mi-ai dat ban pentru ceea ce nu am facut asta facuse fratele meu mai mic impreuna cu un prieten, iar in urma faptei am luat ban IP. Te rog Deus unban daca nu pe cont barim pe IP stiu ca nu prea merit unban dar te rog, oricine merita o a doua sansa, de atunci am parola la pc si nimeni nu va mai umbla in el.Te rog daca nu imi placea atat de mult GreenStone-ul nu ma mai straduiam atata sa iau unban si sa-l instalez inapoi.Ultima sansa daca am sa mai fac o neregula mi vei da permanent pe ip pe ce vrei tu dar te rog o singura sansa.Promit ca nu se va mai intampla

On 10/2/2021 at 12:55 PM, Deku said:

Nume server :Anonymus234526

Poza cu banul (cand intrii pe server) :N am 

Alte detalii :Salut Deus 

mi-ai dat ban pentru ceea ce nu am facut asta facuse fratele meu mai mic impreuna cu un prieten, iar in urma faptei am luat ban IP. Te rog Deus unban daca nu pe cont barim pe IP stiu ca nu prea merit unban dar te rog, oricine merita o a doua sansa, de atunci am parola la pc si nimeni nu va mai umbla in el.Te rog daca nu imi placea atat de mult GreenStone-ul nu ma mai straduiam atata sa iau unban si sa-l instalez inapoi.Ultima sansa daca am sa mai fac o neregula mi vei da permanent pe ip pe ce vrei tu dar te rog o singura sansa.Promit ca nu se va mai intampla

A, tu esti baiatul ala care s-a apucat intr-un mod nesimtit sa faca reclama pe discord cu spam,  si apoi spuneai ca a fost fratitu. Eu nu cred prostiile astea, tu ai fost si ai vrut sa primesti ban ca sa te lasi ca sa joci pe alt server. Eu te-am ajutat, ti-am dat ceea ce ai cerut,  succes !

Nu mai revenii cu alte cereri de unban, banul ramane definitiv si irevocabil deoarece ai dat dovada de o nesimtire uriasa !

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...