Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere Lider Taxi [niku]

niku
 Share

Recommended Posts

Nickname server : niku[F4L].

Nume real :Ma numesc Talpa Nicolae.

Unde locuiesti :Sunt din Republica Moldova, Chisinau.

Varsta :Detin varsta de 18 ani.

Hobby-uri :Nu prea am.

La ce factiune doresti lider :Doresc lider la factiunea 'Taxi'.

De ce doresti lider :Doresc lider, deoarece am mai avut in trecut sansa de a fi lider la factiunea 'Tractari Auto' si consider ca am facut o treaba buna.Detin unele capacitati si unele ambitii pe care ar trebuie sa le aiba un lider, stiu sa am grija de o factiune, sa o ridic la un nivel mai superior si sa fiu un lider ok.

Care consideri tu ca e scopul acestei factiuni ?:De a transporta jucatorii in schimbul unei sume de bani.

Ce calitati ai:Pot zice ca am mai crescut si m-am mai dezvoltat stiu sa i-au o decizie mai bine, sa gandesc cu un pas inainte si sa ascult si alte decizi.

Ce defecte ai:Inainte aveam un defect ca ma enervam super repede si faceam prosti, dar acuma pot zice ca is o persoana inchisa si cam atat, sunt momente cand poate ma enervez, dar incerc sa ma calmez ca sa nu fac prostii.

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten :Pentru inceput pot sa zic sa fie de incredere, dreptatea si sinceritatea.

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii :Minciuna.

Ce inseamna RolePlay :Sunt niste actiunii precum ar fi in viata reala.

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider :Minim 1.

Ai citit regulamentul serverului ? :Desigur.

Ai citit regulamentul liderilor ? :Da.

Cum se verifica aplicatiile la factiune ? :Prin comanda [/viewcv].

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW :14 zile.

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider :As putea da un exemplu: parada sau implicarea intr-un RP cu un Departament.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  :Niku este un cetatean de incredere venit in GS State din Vice City care detine o suma de bani si permisul de condus de la munca anterioara.Inchiriaza un apartament si isi achizitioneaza o masina.Zi de zi mergand doar prin cubluri si doar pe la petreceri intr-o zi observa ca nu mai are bani si toti prietenii lui uita de el.Si incearca sa se angajeze sef la Taxi si ii se primeste.Angazeaza lucratori si achizitiona noi masinii pentru firma, incepand din nou sa devina bogat.

Ce calitati crezi ca presupune factiunea unde doresti lider ?:Atentia, seriozitatea, comportament calm, o dispozitia cat mai buna.

Cat zile dureaza un mandat de lider ?:Dureaza 70 de zile.

La cate zile se da rank up de la rank 1 la 2 ?:Dupa 14 zile.

Cum se alege co-liderul ? (Raspunsul trebuie sa includa tot ce tine de criterile de alegere a co liderului) :Sa detina niste abilitati de a putea controla o factiune in absenta liderului, de a putea coordona, sa ii ajute pe membrii in diferite probleme.Trebuie minim 10 zile in factiune.

Daca un membru de rank 1 in prima sa saptamana de activitate nu face raportul, ce primeste ?:Uninvite.

Se accepta ca un lider sa ii ceara unui membru din factiune de la el sa paraseasca factiunea ? :Nu.

Ce trebuie sa faca liderul in ziua de Duminica in privinta raportului si salariizarii ? :Sa faca poze si sa posteze pe evidenta.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...