Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere Un-ban

mihnut23
 Share

Recommended Posts

Nume server :mihnut

Alte detalii :buna ziua, acum am ajuns acasa de la munca, fiind ospatar in alta localitate de unde stau, am fost plecat.In timpul acesta fratele meu s a jucat pe acest server, injurand fara niciun motiv,jucandu se cu ceilalti prieteni ai lui,le a venit in cap acest lucru(nu stiu dece) Vreau sa mi cer scuze pentru cele intamplate si daca as primii unban, as schimba parola fara sa o mai stie nimeni,asadar andrei(fratele meu mai mic) nu va mai putea sa se logheze. Multumesc de intelegere.O zi frumoasa.

1 hour ago, mihnut23 said:

Nume server :mihnut

Alte detalii :buna ziua, acum am ajuns acasa de la munca, fiind ospatar in alta localitate de unde stau, am fost plecat.In timpul acesta fratele meu s a jucat pe acest server, injurand fara niciun motiv,jucandu se cu ceilalti prieteni ai lui,le a venit in cap acest lucru(nu stiu dece) Vreau sa mi cer scuze pentru cele intamplate si daca as primii unban, as schimba parola fara sa o mai stie nimeni,asadar andrei(fratele meu mai mic) nu va mai putea sa se logheze. Multumesc de intelegere.O zi frumoasa.

image.png

Banul ramane.

Nu e vina mea ca  iti lasi parola altora, iti asumi responsabilitatea pentru orice se intampla pe PC-ul tau si pe contul tau. 

Succes in continuare !

( Este impusa si restrictie, astfel vei fi banat imediat de fiecare data cand vei fi depistat pe contul cuiva, sau pe un nou cont)

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...