Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Aplicatie Lider M.A.I

DaniiPK
 Share

Recommended Posts

Nick name server : DaniiPK.

Nume real : Pîndaru Marian Daniel

Unde locuiesti : Romania, Constanta

Varsta : 16 ani

Hobby-uri : In general in timpul liber, sport (Haltere)

La ce factiune doresti lider : M.A.I

De ce doresti lider : Ma atrage foarte mult factiunea, e ceva de suflet.

Care consideri tu ca e scopul acestei factiuni ?: Sa mentina linistea in oras, si sa aibe grija ca cetatenii sa fie in siguranta.

Ce calitati ai: Sunt de treaba, am un cuvant care il respect indiferent de situatie, stiu sa ma fac placut si sunt foarte serios cand trebuie cu adevarat sa fiu serios, cum ar fii cu rolul de lider.

Ce defecte ai: Ma enervez cam repede, dar o revizui. (La fel cum a fost si cu, comportamentul, l-am schimbat).

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten : Sa fie loial, incredere si sa ma ajute cand am nevoie, si eu la randul meu la fel.

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii : Minciuna, tradarea.

Ce inseamna RolePlay : RolePlay-ul este o actiune (pot spune a serverului) in care se imita realitatea, si la noi pe server chiar este reusita din fericire.

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider : 1 RolePlay macar.

Ai citit regulamentul serverului ? : Desigur ca da.

Ai citit regulamentul liderilor ? : Da, si inca citesc sa fiu sigur de mine.

Cum se verifica aplicatiile la factiune ? : /viewcv

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FW : 14 zile.

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider : Defilare, Player disparut, Trafic de tigari etc.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  : DaniiPK., un cetatean al orasului GreenStone isi incepe carierea astazi, in ziua de Luni. Merg prima oara, intr-un Dealership, sa-mi pot alege o masina perfecta pentru a incepe afacerile, si chiar am gasit-o. Un inceput bun, o Dacia 1010, chiar ieftina. Am cumparat-o cu 600,000$ si am plecat direct la jobs sa fac niste bani pentru a incepe mici afceri. Am facut jobs, mi-am strans niste banuti, m-am dus am cumparat niste GEMS, si mi-am luat VIP, iar cu VIP am pus pe bani NOS / WHEELS si tot asa, pana am ajuns la o suma mai mare. Mi-am luat o alta masina, si am vandut-o mai scump si mult timp asta am facut, pana m-am ridicat, si astazi sunt cine sunt un cetatean independent. 

Ce calitati crezi ca presupune factiunea unde doresti lider ?: Seriozitate, Activitate, Comunciare, Ajutor, Respect si multe altele.

Cat zile dureaza un mandat de lider ?: 70 de zile.

La cate zile se da rank up de la rank 1 la 2 ?: 14 zile.

Cum se alege co-liderul ? (Raspunsul trebuie sa includa tot ce tine de criterile de alegere a co liderului) : Co-liderul se alege atunci cand prinzi incredere, il vezi ca e implicit si se incadreaza in cerintele tale.

Daca un membru de rank 1 in prima sa saptamana de activitate nu face raportul, ce primeste ?: Uninvite pentru raport nefacut la rank 1.

Se accepta ca un lider sa ii ceara unui membru din factiune de la el sa paraseasca factiunea ? : Nu.

Ce trebuie sa faca liderul in ziua de Duminica in privinta raportului si salariizarii ? :Sa se faca SS la raport, sa se reseteze, apoi sa se transfere bani tuturor membrilor.

• 3 weeks later...
  • Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...