Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

UnBanned

jOhn
 Share

Recommended Posts

Nume server : jOhn

Poza cu banul (cand intrii pe server) : nu am poza deoarece am ban ip și nu pot întra ca nu îmi da voie de la launcher, când dau sa întru îmi apare you are banned 

Alte detalii : Deus mai donam 2 mil sau 3 cat am donat sa fac reclama la alt sv ? nu barosane , chiar imi pare rau si vreau sa iau unban .  imi cer scuze  ca am trimis videoclip uri in privat cu alte server , dar eu imi faceam datoria de youtuber , postam promovari pe youtube si find un youtuber mai mic imi faceam reclama pe discord si dadeam add la fiecare in parte dupa orice server de discord , nu stiam ca asa sunt regurile . 
Acest ban este invatare de minte si promit ca in  viitor ma voi supune regulilor si voi avea respect fata de adminii care le aplic
Va multumesc si nu se va mai repeta .

On 1/13/2022 at 12:42 PM, jOhn said:

Nume server : jOhn

Poza cu banul (cand intrii pe server) : nu am poza deoarece am ban ip și nu pot întra ca nu îmi da voie de la launcher, când dau sa întru îmi apare you are banned 

Alte detalii : Deus mai donam 2 mil sau 3 cat am donat sa fac reclama la alt sv ? nu barosane , chiar imi pare rau si vreau sa iau unban .  imi cer scuze  ca am trimis videoclip uri in privat cu alte server , dar eu imi faceam datoria de youtuber , postam promovari pe youtube si find un youtuber mai mic imi faceam reclama pe discord si dadeam add la fiecare in parte dupa orice server de discord , nu stiam ca asa sunt regurile . 
Acest ban este invatare de minte si promit ca in  viitor ma voi supune regulilor si voi avea respect fata de adminii care le aplic
Va multumesc si nu se va mai repeta .

De ce as debana un jucator al carui LP se prezinta cam asa ?

LMCjJ32.png

Deus , e alegerea ta , mie chiar imi pare rau , alti au lp si mai urat , e fix alegerea ta ce faci 
mie chiar imi pare rau si vreau sa ma apuc iar serios sa joc , sa bag bani pnm . sper sa iau unban
ultima oara care se mai intampla asa ceva.

1 hour ago, jOhn said:

Deus , e alegerea ta , mie chiar imi pare rau , alti au lp si mai urat , e fix alegerea ta ce faci 
mie chiar imi pare rau si vreau sa ma apuc iar serios sa joc , sa bag bani pnm . sper sa iau unban
ultima oara care se mai intampla asa ceva.

ai spus ca 

''dar eu imi faceam datoria de youtuber , postam promovari pe youtube si find un youtuber mai mic imi faceam reclama pe discord si dadeam add la fiecare in parte dupa orice server de discord''

mie nu imi place chestia asta. youtuberii de genul, nu sunt bine veniti.

Nu ridic banul, banul ramane. Succes la YouTube! 

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...