Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban IP Hype

Horia H.R
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat :Hype

Poza cu banul (cand intrii pe server) : Ban IP

Alte detalii :Salut Deus! Cererea asta trebuia facuta acum mai mult timp, dar acum am treminat si cu admiterea la liceu si am timp de joc.Din cate tin eu minte am fost banat pe un asa numit motiv “imaturitate” acuma ceva luni.N-am idee nici acum de ce.Vreau sa vad cateva dovezi si poate sa discutam oleaca pe aceasta tema, doar daca doresti.Chiar daca ban-ul ramane, keep up the good work!

19 hours ago, Horia H.R said:

Numele contului banat :Hype

Poza cu banul (cand intrii pe server) : Ban IP

Alte detalii :Salut Deus! Cererea asta trebuia facuta acum mai mult timp, dar acum am treminat si cu admiterea la liceu si am timp de joc.Din cate tin eu minte am fost banat pe un asa numit motiv “imaturitate” acuma ceva luni.N-am idee nici acum de ce.Vreau sa vad cateva dovezi si poate sa discutam oleaca pe aceasta tema, doar daca doresti.Chiar daca ban-ul ramane, keep up the good work!

Te pui pe scaunel si te gandesti de ce ai fost banat, ca stii foarte bine de ce stimate domn, doar ca nu iti place sa o spui. De ce nu iti place sa o spui ? Pentru ca automat ce tu o spui, trebuie sa ti-o si asumi, ceea ce nu o sa faci. 🙂 Nici tu, nici domnu Lemon(ada) si nici celalalt al carui nume l-am uitat.

4 hours ago, Deus said:

Te pui pe scaunel si te gandesti de ce ai fost banat, ca stii foarte bine de ce stimate domn, doar ca nu iti place sa o spui. De ce nu iti place sa o spui ? Pentru ca automat ce tu o spui, trebuie sa ti-o si asumi, ceea ce nu o sa faci. 🙂 Nici tu, nici domnu Lemon(ada) si nici celalalt al carui nume l-am uitat.

Domnu Deus, sunt uitatul Tyson, eu chiar nu mi aduc aminte ce am facut, am fost banat pe un motiv stupid imaturitate, in momentul in care totul s a intamplat imi aduc aminte foarte bine ca nici nu eram acasa, pe discord mi ai spus de o "teapa ruseasca", ai avut dreptate, dar eu nu stiu ce a facut Lemon. Daca eu sunt prietenul lui, nu inseamna ca ar trebuii sa fiu si eu banat fara un motiv anume, seara frumoasa!

Pai, hai sa depanam amintiri! Crede-ma, nu ma cunosti, pana la urma nu ai de unde :).Eu sunt genul de persoana asumata si o sa iti explic pe scurt absolut tot. Eram pe un sv de discord cu mai multi baieti, ceea ce se facea acolo se numea caterinca, dar nu o pot numii asa, pentru ca ulterior mi-am dat seama ca este proasta.Eu si Tyson. nu avem treaba cu ce a scris domnul Lemon acolo, eu cel putin eram prezent, dar ce era sa fac? Nu vreau sa par ca dau vina pe el, dar acum am stat, m-am gandit si am realizat ca el este de vina pentru acest "mass ban". Seara frumoasa!

unknown.png

Ti-am zis clar ce trebuie facut pentu unban.

bjJcKLv.png

Asa sarak sunt ca nu imi permit de mancare si astept donatie din partea unui cretin ca sa pot supravietuii.

Uj1SCnw.png

1 hour ago, TysonXD said:

eu chiar nu mi aduc aminte ce am facut

In concluzie, niciunul din voi nu ia unban vreodata, pana crapati asa ramaneti, cu banul pus. Va duceti la Eben si ii cereti lui unban, nu mie,  ca pe el il ascultati cand va zice ce servere sa jucati.

Ce sa stiu eu, eu sunt un fraier, care am vazut de la bun inceput ca domnul care promova acel proiect era un hot cu poze furate din Rusia de la diverse servere si singurul lucru pe care il interesa era sa primeasca donatii inainte de deschidere ca sa va lase cu buza umflata. Si tot datorita mie ati scapat ca prostii fara sa va pierdeti bani mai multi, ca nah, atunci imi ziceati ca sunt un ciudos si nu stiu ce, dar uite ca eu am avut dreptate spre deosebire de toti cretinii care au zis ca sunt ciudos ca se deschide serverul ala, care nu urma sa se deschida deloc, decat teoretic. 

:banulramane:

Va rog sa nu ma mai deranjati cu alte cereri de unban, chiar nu am chef sa scriu mesajul de sus iar si iar, o sa banez conturile pe forum si aia e. Si nici pe discord. Va vedeti de vietiile voastre, va jucati pe alte servere unde vreti, ca oricum tot voi ati zis atunci ca vi se luase de GreenStone, si poate cine stie, poate peste 10-15 ani se deschide si serverul ala pe care voi l-ati ales a fii mai bun decat GreenStone.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...