Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Salut Deus, doresc unban pe launcher si pe ip

Recommended Posts

Numele contului banat :Budescu

Poza cu banul (cand intrii pe server) :

Alte detalii :Salut,stiu ca am gresit prima data cand am primit ban si tu mi ai mai acordat o sansa iar eu nu am stiu sa profit de ea chiar daca eu nu am vandut nicun test doar am facut misto de denisace pentru ca in perioada aia eram nervos pentru ca am fost demis din functie pe nedrept ,Asa ca te rog frumos sa imi acorzi unban pe launcher si nu pe contul Budescu doresc sa intru pe sv cu o alta atitudine ,Asa ca imi cer scuze fata de tine Deus si te rog frumos sa imi acorzi unabn pe launcher si ip 

On 8/2/2022 at 1:41 PM, RAZVAN_DULCE_TE_SEDUCE said:

Numele contului banat :Budescu

Poza cu banul (cand intrii pe server) :

Alte detalii :Salut,stiu ca am gresit prima data cand am primit ban si tu mi ai mai acordat o sansa iar eu nu am stiu sa profit de ea chiar daca eu nu am vandut nicun test doar am facut misto de denisace pentru ca in perioada aia eram nervos pentru ca am fost demis din functie pe nedrept ,Asa ca te rog frumos sa imi acorzi unban pe launcher si nu pe contul Budescu doresc sa intru pe sv cu o alta atitudine ,Asa ca imi cer scuze fata de tine Deus si te rog frumos sa imi acorzi unabn pe launcher si ip 

Daca vrei unban esti de acord cu interdictia de a face parte din factiuni pana in anul 2023, si de a nu ocupa niciodata urmatoarele functii : tester, colider, lider. 

De asemenea, iti vei cere scuze lui denisace pentru cele spuse,  iar orice incalcare din termenii de sus cu factiunea pe alte conturi o sa fie pedepsite cu ban permanent la loc.

4 hours ago, RAZVAN_DULCE_TE_SEDUCE said:

Salut,pana la urma primesc unban sau am crezut ca după ce am fost de acord cu condițiile puse de tine voi putea sa ma reapuc de joc .

De asemenea, iti vei cere scuze lui denisace pentru cele spuse,  iar orice incalcare din termenii de sus cu factiunea pe alte conturi o sa fie pedepsite cu ban permanent la loc.

denisace#4122 - asta e discordul lui, vreau poza aici cu conversatie dintre tine si el cum iti ceri scuze.

2 hours ago, RAZVAN_DULCE_TE_SEDUCE said:

Uite și poza când ss când mi am cerut scuze mi am făcut alt cont de discord pentru a lua legătura cu el ,pentru ca ma avea la block 

Ti-am acorda unban, si pe Budescu si pe contul celalalt nou, poti juca acum linistit, dar, ramane valabil tot ce ai acceptat, vei primii imediat blacklist global.

In caz ca iti apare You are banned, dai un restart la router, daca problema continua, contacteaza-ma pe discord Deus#9496.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...