Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere UnBan-Miyagi.

Deni00
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat :Miyagi.

Poza cu banul (cand intrii pe server) :Ban permanent pe IP ,motiv:tentativa de afaceri ilegale(complice)

Alte detalii :

Salutare comunitate,ma numesc Denis ,am 14-15 ani și sunt posesorul contului Miyagi. Încep prin a va spune mii de scuze pentru ce am făcut, pentru ce gluma idioata și fără sens am făcut, însă sunt din nou aici pentru a va câștiga încrederea ,voi  admini cat și în voi ceilalti,acordandu-mi încă o șansă în aceasta minunata comunitate.Nu vreau sa va dezamăgesc,nu ma voi gândi vreodată sa îmi dau averea pentru niște bani ce se risipesc ,nu îmi pot recupera timpul petrecut pe GreenStone,însă banii ,mereu.Vreau sa îmi cer din nou mii de scuze ,în special lui Deus și celorlalți admini,știu ca am fost un idiot ,dar regret ceea ce am făcut, nu am vândut nimic ,vi-o spun cu mana pe inima și nici ca am încercat .Pana acum ,de când mi-am luat ban,m-am gândit continuu și m-am întrebat dacă a fost bine ceea ce am făcut,dacă a fost bine sa glumesc neștiind ca ma va costa tot timpul meu petrecut pe joc din anul 2021 ,inceputuri.Va cer din nou scuze și implor comunitatea staff cât și celorlalți playeri ,sa îmi acorde încă o șansă,nu sunt rau și nici ca voi vreodată. Cu tot regretul ,va rog sa ma iertați,nu am vrut!😢

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...