Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere Unban jOhn

jOhn
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat : jOhn

Poza cu banul (cand intrii pe server) : mi a spus deus sa nu pun aici ca nu am .

Alte detalii : Salutare Deus ! , Vreau sa spun ca imi pare rau si ti-am aratat si tie de atatea ori , ca imi pare rau pentru greseala facuta , si ca te-am sacait atat la cap atata timp , ai vazut cat de mult imi doresc sa imi iau unban pentru ca imi place foarte mult acest server si vreau sa ma joc pe el deoarece este foarte real , sper sa ma ierti deus , e ultima oara care se mai intampla , Respect , si sper sa imi oferi inca o sansa si ultima .

Multumesc Deuse.

4 hours ago, jOhn said:

Numele contului banat : jOhn

Poza cu banul (cand intrii pe server) : mi a spus deus sa nu pun aici ca nu am .

Alte detalii : Salutare Deus ! , Vreau sa spun ca imi pare rau si ti-am aratat si tie de atatea ori , ca imi pare rau pentru greseala facuta , si ca te-am sacait atat la cap atata timp , ai vazut cat de mult imi doresc sa imi iau unban pentru ca imi place foarte mult acest server si vreau sa ma joc pe el deoarece este foarte real , sper sa ma ierti deus , e ultima oara care se mai intampla , Respect , si sper sa imi oferi inca o sansa si ultima .

Multumesc Deuse.

:acceptat:

De te mai prind cu reclama pe discord la membrii GreenStone cum ca filmezi tu pe alte servere, asta a fost ultima ta reclamatie de unban, restul vor fi sterse direct.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...