Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

CERERE UNBAN IP - TOJI_REVINE (IMI PARE RAU!)

zTojel
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat :TOJI_REVINE

Poza cu banul (cand intrii pe server) :https://imgur.com/a/RTJAV1P

Alte detalii :Salut Deus, stiu ca am facut o greseala foarte mare scriind acea porstie pe frecventa, in primul rand acel text nu trebuia sa ajunga pe /wt ci voiam sa scriu un sms unui prieten, dar asta este, voiam sa zic ca nu am vrut sa zic nimic despre staff-ul serverului sau mai ales despre playeri, chiar aveam relatii bune cu toata lumea, deci nu am avut intentia de a jigni pe nimeni, totul ar fi trebuit sa fie o gluma catre un prieten de al meu, si chiar pe tine te respect foarte mult, deci sper sa nu fie prea mare deranjul daca cer un unban, si chiar imi pare nespus de rau de ceea ce s-a intamplat, cu stima TOJI_REVINE (Dode Antonio) 😕

• zTojel changed the title to CERERE UNBAN IP - TOJI_REVINE (IMI PARE RAU!)
20 minutes ago, zTojel said:

Numele contului banat :TOJI_REVINE

Poza cu banul (cand intrii pe server) :https://imgur.com/a/RTJAV1P

Alte detalii :Salut Deus, stiu ca am facut o greseala foarte mare scriind acea porstie pe frecventa, in primul rand acel text nu trebuia sa ajunga pe /wt ci voiam sa scriu un sms unui prieten, dar asta este, voiam sa zic ca nu am vrut sa zic nimic despre staff-ul serverului sau mai ales despre playeri, chiar aveam relatii bune cu toata lumea, deci nu am avut intentia de a jigni pe nimeni, totul ar fi trebuit sa fie o gluma catre un prieten de al meu, si chiar pe tine te respect foarte mult, deci sper sa nu fie prea mare deranjul daca cer un unban, si chiar imi pare nespus de rau de ceea ce s-a intamplat, cu stima TOJI_REVINE (Dode Antonio) 😕

:banulramane:

Nu mai ai ce cauta pe comunitatea noastra, tu ai mai avut ban pe contul tau anterior si te-am iertat eu de te-am lasat sa te joci, dar uite ca am facut o prostie si m-am trezit cu un copil prost cum isi baga mini-penisul sau in munca noastra pe [/wt] deoarece e el foarte foarte prost. Nu mai primesti unban nicodata si daca accesezi serverul primesti ban iar. Nu mai revenii cu cereri de unban ca iti pierzi timpul, du-te si joaca altceva pentru copchii cu probleme cum esti tu, de preferat jocuri single, ca nu are rost sa constate si altii ce am constat noi legat de tine.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...