Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Salut ,Deus

Mbappe Kylian
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat :Sancho

Poza cu banul (cand intrii pe server) :am luat ban pe ip

Alte detalii :Știu ca am greșit în acel moment a trecut ceva timp și am înaintat în vârstă mi am schimbat foarte mult comportamentul ,atunci am facut o greșeală foarte mare când am furat casele altor playeri și am încercat sa dau vina pe altcineva chiar dacă eu și încă cineva am fost vinovați și imi cer scuze și acum fata de cei pe care iam furat și de tine Deus asa ca doresc unban  și voi promite ca nu voi mai cazua probleme pe sv pun acesta promisiune cu cu condiția de a primi ban pe ip la prima greșeală mica 

On 8/13/2022 at 3:20 PM, Mbappe Kylian said:

Numele contului banat :Sancho

Poza cu banul (cand intrii pe server) :am luat ban pe ip

Alte detalii :Știu ca am greșit în acel moment a trecut ceva timp și am înaintat în vârstă mi am schimbat foarte mult comportamentul ,atunci am facut o greșeală foarte mare când am furat casele altor playeri și am încercat sa dau vina pe altcineva chiar dacă eu și încă cineva am fost vinovați și imi cer scuze și acum fata de cei pe care iam furat și de tine Deus asa ca doresc unban  și voi promite ca nu voi mai cazua probleme pe sv pun acesta promisiune cu cu condiția de a primi ban pe ip la prima greșeală mica 

1Fveo2Q.png

Banul ramane, esti un porc si un mare nesimtit, din cauza ta unii jucatori si-au pierdut casele si au trebuit sa primeasca dezbagubiri, ba chiar altii s-au lasat. Nici sa nu vii cu pretentii de unban pe aici, ca nu iti voi da unban vreodata, nu ai ce cauta pe GreenStone. Nu ma intereseaza ca ai crescut in varsta, pot sa treaca si 30 de ani, platesti pentru totdeauna prostia din capul ala de il ai.

:banulramane:

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...