Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban (Imi cer scuze)

Lucky Game
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat:Punct de

Poza cu banul(cand intri pe joc):am primit ban pe ip

Alte detalii:Salut,m am decis să mai fac o cerere de unban in speranta ca Deus ma va ierta.Sunt constient ca am gresit.Imi pare rau atât cât și de munca depusă de mine cat si munca depusă de admini care dau totul pentru a se asigura că au un server bine pus la punct.Mi-am cerut scuze si playerului căruia i-am gresit.Daca nu se poate sa imi dati unban pe acest cont macar sa imi oferiți șansa să imi fac un cont nou.Promit că nu se va mai repeta.Este primul incident de genul.Sper ca ma puteti intelege.

On 8/29/2022 at 10:58 AM, Lucky Game said:

Numele contului banat:Punct de

Poza cu banul(cand intri pe joc):am primit ban pe ip

Alte detalii:Salut,m am decis să mai fac o cerere de unban in speranta ca Deus ma va ierta.Sunt constient ca am gresit.Imi pare rau atât cât și de munca depusă de mine cat si munca depusă de admini care dau totul pentru a se asigura că au un server bine pus la punct.Mi-am cerut scuze si playerului căruia i-am gresit.Daca nu se poate sa imi dati unban pe acest cont macar sa imi oferiți șansa să imi fac un cont nou.Promit că nu se va mai repeta.Este primul incident de genul.Sper ca ma puteti intelege.

:banulramane:

Nu am de ce sa te iert, jucatorul cu care ai jucat nu si-a recuperat masina promisa de imbecilitatea ta de om, astfel banul ramane.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...