Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban IP.

SkodaWRS
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat : Peligro

Poza cu banul (cand intrii pe server) : Sunt banat pe launcher

Alte detalii : Salut Deus, salut comunitatea Green Stone, stiu ca asta este a "x" a cerere de unban, vreau prin a spune ca imi pare nespus de rau pentru greselile pe care le-am facut in trecut,  jur ca nu se va mai intampla asa ceva, stiu am dat dovada de un comportament de 2 lei lasat de dorit, dar acum m-am gandit la ce prostie am facut si imi pare extrem de rau acum.. Daca se poate să-mi oferiti o sansa, va jur cu mana pe inima ca nu se va mai intampla asa ceva o să-mi văd de treaba mea, vă salut cu respect!

3 hours ago, SkodaWRS said:

Numele contului banat : Peligro

Poza cu banul (cand intrii pe server) : Sunt banat pe launcher

Alte detalii : Salut Deus, salut comunitatea Green Stone, stiu ca asta este a "x" a cerere de unban, vreau prin a spune ca imi pare nespus de rau pentru greselile pe care le-am facut in trecut,  jur ca nu se va mai intampla asa ceva, stiu am dat dovada de un comportament de 2 lei lasat de dorit, dar acum m-am gandit la ce prostie am facut si imi pare extrem de rau acum.. Daca se poate să-mi oferiti o sansa, va jur cu mana pe inima ca nu se va mai intampla asa ceva o să-mi văd de treaba mea, vă salut cu respect!

:banulramane:

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...