Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban

Recommended Posts

14 hours ago, Cristi.INTERVENTIA said:

Numele contului banat :Cristi.INTERVENTIA

Poza cu banul (cand intrii pe server) :nu pot intra :))

Alte detalii :Am fost banat pentru limbaj, apropo.

Si de ce ti-as acorda unban ? De ce ar fi asta o alegere buna, sa acord unban in cazul tau ? M-ai mintit ca vorbeai cu un jucator legat de o replica pe care ai spus-o, am adus jucatorul si a spus ca nu te cunoaste, iar dupa ai inceput sa ma injuri si jignesti ca ultima specie nedezvoltata de homo sapien ce esti. Daca tu ti-ai facut curaj sa faci asta cu un membru staff, de cel mai mare nivel, ce te-ar impiedica sa nu o faci cu un jucator normal ?

1 hour ago, Cristi.INTERVENTIA said:

omule, te-ai tinut dupa mine non stop, normal sa ma enervezi la un momentdat. 

si e adevarat, initial nu te-am injurat pe tine, ci pe acel baiat.

dupa ce ca ai stat spec pe mine, imi vorbeai cu maxima aroganta si tot tu nu accepti o jignire.

e decizia ta ce faci pana la urma, nu vreau sa ti-o influentez.

:banulramane:

Din momentul in care, am primit report de la jucator Abtt, si eu vin la voi, si primul lucru pe care tu il faci, e acela sa vii la mine sa imi spui cele de mai jos..

[06/09 23:37:48] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: adica crezi ca nu stiu?

[06/09 23:37:55] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: poftim?
[06/09 23:37:57] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: n aud

[06/09 23:37:58] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: bosule
[06/09 23:38:00] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: asculta ma

[06/09 23:38:03] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: ca am jucat fivem 4 ani da zile

.. de parca noi sunte pe FIVEM, de parca eu iti cer sa te legitimezi si sa imi spui mie experienta ta. Nu ti-a cerut nimeni sa te prezinti, nu ti-a cerut nimeni sa ne spui de FIVEM. Si mai mult de atat, nu suntem pe FIVEM. Nu stiu ce filme ti-ai facut tu, dar noi nu suntem acel server de fivem rp de troll plin de copchii batuti in cap care vin asemenea cum vii tu si considera misto sa se prosteasca si sa faca prostii. Nu dau nume, dar se stie. 

Eu din momentul in care te-am vazut cum ai raspuns, mi-am dat seama de urmatorul lucru. Si anume, ca esti jucator problema. Jucatorii problema sunt cei care ei considera ca a strica jocul altora, a se prostii, a face pe prostii, e amuzant si ca este roleplay. Am stat spec pe tine, sa ma asigur ca nu faci alte prostii, si m-am trezit cu tine, mare jucator de fivem de 4 ani ce esti, ca nu stii sa folosesti un giratoriu. M-am lamurit, esti extraordinar. Si ti-am dat suspend, asemenea regulamentului serverului nostru, pe care amice, tu nu l-ai citit, si in care nu exista 'RDM' de care imi spuneai tu, ca ce sa vezi, ai o varsta la care nu ai aflat inca, ca un server de FIVEM, difera de un server de SAMP, ca si regulament, si chiar si cele de FIVEM, difera intre ele ca regulamente, si ca ar fi bine sa te informezi. Cu alte cuvinte, te-a durut la poponeata sa te informezi, ai dat-o pe modul 'lasa ca stiu eu' de unde si numele de bombardier cu 'INTERVENTIA' - interventie la creier mai degraba ai avea nevoie.

Ti-am dat suspend, si intr-o maniera de om prost ce esti, ai spus :

[06/09 23:42:21] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: sã vezi scandal.

[06/09 23:42:28] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: gura bã sampistule

Si tu mai faci pe mine arogant ? Sa iti stergi oglinda si beleste bine ochii in ea. Ori ai nasul prea mare, si nu te mai vezi in oglinda, pentru ca atunci cand te-am intrebat cui i-ai spus aia cu 'gura ba sampistule' mi-ai spus ca jucatorului XeLLo. Ghici ce, am adus pe jucatorul ala, si a spus ca nici nu te cunoaste, si nici macar nu era in zona, bai pinochio ce esti.

[06/09 23:43:24] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: era pentru xello in plm ca el face modpackuri nu tu

[06/09 23:43:42] [chat] [Deus]: xello

[06/09 23:43:45] [chat] [Deus]: il cunosti pe asta?

[06/09 23:43:45] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: hai mã lasi odatã sã joc sau mã futi in continu?

[06/09 23:43:52] [chat] [[C]XeLLo.]: cine e ma nabu asta

[06/09 23:43:53] [chat] [Cristi.INTERVENTIA]: nu esti vere tu care faci modpackuri?

XeLLo ala nici nu era in zona unde eram eu spec pe tine dupa ce ti-am dat suspend, si ti-ai gasit rapid minciuna pe care dupa nu stiai cum sa mai intorci.

Si in final, ce ai facut ? Ai apelat la ce esti cel mai bun sa faci, scandal si injurii :

Mh8hnx7.png

Ai regulamentul nostru aici : https://bit.ly/3RRaKPr, desi nu ai nevoie de el, ca ramai banat permanent si nu revenii cu cereri de unban, ca nu avem nevoie de trolleri de rp si oameni cu un IQ atat de scazut. Mergi pe FIVEM, unde ai spus ca ai experienta 4 ani, deoarece aici, nu e locul tau. Aici cand ai gresit, platesti, si tu ai facut-o, asa ca succes!

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...