Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban [email protected]

Marko2.0
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat : [email protected]

Poza cu banul (cand intrii pe server) : https://imgur.com/a/tR8B0Oy

Alte detalii : Am doar sa zic cateva cuvinte , in primul rand eu am 3 ani in mafie 2 ani de lider AZTECAS si 1 ani de membru r1-3 mafie , si daca credeti ca am cod pregatesc tw supremo tot nu mi se pare corect sa ma banati aiurea , pentru ca 1 la mana nu vreau sa fiu nesimtit si sa stric munca altuia 2 nu vrea sa fiu nesimtit nici in cererea asta incerc sa fiu cat mai civilizat , si daca am luat ban pe motiv ca am facut triplu lista la zona 14 , este ca eu in casutele alea si cand dau /setw 32 si /sett 21 nu mai am lag si trag bine , dar cand am 20-30fps nu trag deloc bn , sper sa ma intelegeti ce am vrut sa zic.

1.) Esti foarte fragil daca primul lucru pe care il faci intr-o cerere de unban e sa te validezi. Aiurea. Nu intereseaza pe nimeni ca ce mafiot esti tu. 

2.) Nu esti banat aiurea, iti voi arata imediat de ce.

3.) Nu vrei sa fi nesimtit sa strici munca altuia ? Atunci, inseamna ca da, esti nesimtit, pentru ca iti voi prezenta imediat de ce.

4.) Nu ai luat ban ca ai facut triplu lista la zona 14, chiar nu stiu despre acest eveniment.

5.) Esti mincinos. 

6.) 31 august

[31/08 17:54:31] [chat] [[Hidden][email protected]]: am dat cu ctw la clan war

[31/08 17:54:35] [chat] [[Hidden][email protected]]: intre noi

[31/08 17:54:37] [chat] [[Hidden][email protected]]: ramane

[31/08 17:54:56] [chat] [[Hidden][email protected]]: mi lo pus un prieten in gta_sa

[31/08 17:55:18] [chat] [[Hidden][email protected]]: ma mir cum dq nu ma prins nimeni

[31/08 17:56:17] [chat] [[Hidden][email protected]]: da sa nu ma zici

[31/08 17:58:31] [chat] [[Hidden][email protected]]: nu imi plac sa mint

[31/08 17:58:36] [chat] [[Hidden][email protected]]: sau sa fiu eu mintit

Si mai in trecut : 25 August

[25/08 00:04:18] [chat] [[Hidden][email protected]]: cf?

[25/08 00:04:35] [chat] [[Hidden][email protected]]: apropo

[25/08 00:04:37] [chat] [[Hidden][email protected]]: nu am curat

[25/08 00:04:40] [chat] [[Hidden][email protected]]: gta_sa-ul

[25/08 00:04:46] [chat] [[Hidden][email protected]]: k idee

[25/08 00:05:07] [chat] [[Hidden][email protected]]: e nu va pasa

CONCLUZIE : Accesul iti e restrctionat definitiv de la GreenStone. Orice prezenta a ta pe comunitate o sa fie sanctionata cu ban permanent. Orice ajutor oferit de membrii comunitatii noastre pentru a accesa serverul de catre tine se va sanctiona cu ban permanent. Jucatorii care cer informatii de la tine ori alte lucruri de caracter interzis, primesc ban permanent.

Orice cerere de unban este facuta degeaba, contul si accesul tau pe server raman definitiv restrictionate pentru coduri, nu se da unban pentru asa ceva si nici nu se accepta plati.

Log-urile sunt valide, + exista poze din joc cu toate acestea spuse de tine. Succes mai departe!

:banulramane:

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...