Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere-unban

Kosti
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat : Maka_Rupe_Tot

Poza cu banul (cand intrii pe server) :nu pot sa i tru

Alte detalii :Salut Deus,am văzut că ai spus în cealaltă cerere că trebuie să fac pe numele contului Banat,revenind la cerere,am zis sa incerc sa fac o cerere având în vedere că a trecut mult timp de atunci,recunosc că am fost imatur și foarte prost la acel moment,injurand și făcând parte la mai multe idioțenii.Prin acest mesaj vreau sa îmi cer scuze și lui denisace pentru comportamentul meu inadecvat la acel moment și acelor 2 jandarmi.Sper sa fiu iertat până la urmă orice om greșește.M am maturizat total de atunci și promit sa fiu atent la orice detaliu și orice prostie,in caz că voi fi iertat.Seara Buna!

On 9/13/2022 at 11:51 PM, Kosti said:

Numele contului banat : Maka_Rupe_Tot

Poza cu banul (cand intrii pe server) :nu pot sa i tru

Alte detalii :Salut Deus,am văzut că ai spus în cealaltă cerere că trebuie să fac pe numele contului Banat,revenind la cerere,am zis sa incerc sa fac o cerere având în vedere că a trecut mult timp de atunci,recunosc că am fost imatur și foarte prost la acel moment,injurand și făcând parte la mai multe idioțenii.Prin acest mesaj vreau sa îmi cer scuze și lui denisace pentru comportamentul meu inadecvat la acel moment și acelor 2 jandarmi.Sper sa fiu iertat până la urmă orice om greșește.M am maturizat total de atunci și promit sa fiu atent la orice detaliu și orice prostie,in caz că voi fi iertat.Seara Buna!

Poate ca te vor ierta ei, eu te iert daca ai gresit cu ceva fata de mine, dar tot trebuie sa platesti pretul greselii facute, pentru ca asa e frumos, sa platesti pentru ceea ce faci gresit.

:banulramane:

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...