Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban ip

Alfronzo
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat : Alfronzo

Poza cu banul (cand intrii pe server) : am ban pe ip

Alte detalii : Salut, revin si eu cu o cerere de unban pe ip. Doresc unban pe ip-ul contului Alfronzo. Doresc sa revin pe aceasta comunitate, in ultimul timp m-am gandit mult la ce am facut si am incercat si pe alte comunitati sa ma joc insa nu am gasit un server mai bun. Vreau sa revin pe aceasta comunitate deoarece imi da un vibe bun. Eu zic  ca mi-am ispitit pedeapsa pentru ce am facut. Doresc o a doua sansa pentru a va arata ca m-am schimbat.  A-si dorii sa va pot arata cat de mult m-am schimbat. Ramane la decizia voastra daca primesc sau nu. O seara frumoasa!

On 9/23/2022 at 11:53 PM, Alfronzo said:

Numele contului banat : Alfronzo

Poza cu banul (cand intrii pe server) : am ban pe ip

Alte detalii : Salut, revin si eu cu o cerere de unban pe ip. Doresc unban pe ip-ul contului Alfronzo. Doresc sa revin pe aceasta comunitate, in ultimul timp m-am gandit mult la ce am facut si am incercat si pe alte comunitati sa ma joc insa nu am gasit un server mai bun. Vreau sa revin pe aceasta comunitate deoarece imi da un vibe bun. Eu zic  ca mi-am ispitit pedeapsa pentru ce am facut. Doresc o a doua sansa pentru a va arata ca m-am schimbat.  A-si dorii sa va pot arata cat de mult m-am schimbat. Ramane la decizia voastra daca primesc sau nu. O seara frumoasa!

Banul ramane, si iti dau si pe forum ca nu te voi debana vreodata pentru spargerea /ajutorul de spargere al acelui cont si furt de avere. Aceasta decizie am luat-o deoarece erai/esti bun prieten cu 23CODE, banat si el recent pentru arfe pe stomacul gol de care a dat dovada. Succes mai departe ! Nu revenii cu alte cereri de unban pe alte conturi, nu voi acorda unban niciodata in acest caz. Spor!

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...