Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Scoatere interdictie arkks.

MITSUKI
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat : arkks.

Poza cu banul (cand intrii pe server) : Nu am, deoarece, am primit interdictie, pentru a mai fii staff, r6,r7 clan, la fel si factiuni, interdictie server de discord,etc.

Alte detalii : Imi pare rau, deoarece m am comportat ca un copil needucat, deoarece am vorbit urat, (injurat), si am facut farse serioase, ce fiecare admin, si fondator, se putea speria, si pentru asta, imi cer mii de scuze, si Deus, daca poti la unele sa imi scoti interdictie, pentru ca m-am maturizat, moral si fizic, comportamentul meu crescand.

10 minutes ago, MITSUKI said:

Numele contului banat : arkks.

Poza cu banul (cand intrii pe server) : Nu am, deoarece, am primit interdictie, pentru a mai fii staff, r6,r7 clan, la fel si factiuni, interdictie server de discord,etc.

Alte detalii : Imi pare rau, deoarece m am comportat ca un copil needucat, deoarece am vorbit urat, (injurat), si am facut farse serioase, ce fiecare admin, si fondator, se putea speria, si pentru asta, imi cer mii de scuze, si Deus, daca poti la unele sa imi scoti interdictie, pentru ca m-am maturizat, moral si fizic, comportamentul meu crescand.

Un singur topic de genul din partea ta si ai si ban pe server si pe forum. Nu vreau sa aud de tine. Esti un copil prost, ramai acolo la MTA-ul tau cu prietenii tai, pe aici nu ai ce cauta.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...