Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban IP

Tyson.
 Share

Recommended Posts

Salut Deus! Imi doresc sa discutam pe tema banului pe care l-am primit eu cu Hype acum 1 an. Chiar daca am adus jigniri la adresa ta, acestea au fost dupa ban-ul primit,  unde amandoi eram nervosi si erau normale aceste stari pe care ni le-a impus. Nu mi se pare ok ca jucatorii sa fie banati pe dovezi din afara jocului. Sper sa imi accepti scuzele si mie si lui Hype si sa realizezi ca ne pare rau. Vreau sa crestem frumos pe si alaturi de aceasta comunitate, avand in vedere ca n-am avut abateri disciplinare in-game . Ne-am maturizat si acum intelegem diferenta dintre bun si rau. Inca odata iti prezentam scuzele noastre si keep up the good work!

On 9/27/2022 at 12:23 AM, Tyson. said:

Salut Deus! Imi doresc sa discutam pe tema banului pe care l-am primit eu cu Hype acum 1 an. Chiar daca am adus jigniri la adresa ta, acestea au fost dupa ban-ul primit,  unde amandoi eram nervosi si erau normale aceste stari pe care ni le-a impus. Nu mi se pare ok ca jucatorii sa fie banati pe dovezi din afara jocului. Sper sa imi accepti scuzele si mie si lui Hype si sa realizezi ca ne pare rau. Vreau sa crestem frumos pe si alaturi de aceasta comunitate, avand in vedere ca n-am avut abateri disciplinare in-game . Ne-am maturizat si acum intelegem diferenta dintre bun si rau. Inca odata iti prezentam scuzele noastre si keep up the good work!

No, ai fost banat pe baza unor jigniri, ce ati mai spus voi dupa, nu a avut legatura cu banul. care fusese deja dat Ai in cererea anterioara de unban dovezile de unban, nu stau sa imi pierd timpul pentru voi, care sunteti niste secaturi de oameni de nimic. Succes pe Art-RolePlay !

:banulramane:

Nu va mai pierdeti timpul cu alte cereri de unban, voi veti juca in continuare pe Art-RolePlay, nu pe GreenStone.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...