Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Vreau unban :(((

Daniel Dochita
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat :DanyelGM21

Poza cu banul (cand intrii pe server) :

Alte detalii :Am gresit recunosc,nu mai fac,imi pare rau,credetima nuj cine se uita la asta iubescc green stone ul, si cel putin pe asta mi l duce pc ul.

si un an sau 2 nu am degand sa l schimb(pc ul ma refer)va rog scoateti mi banul vreau sa mai joc jocul asta ceva timp.

Ma certam cu maica mea din vina la pc imi dedicam prea mult timp pe green si inca imi dedic.

daca imi scoateti banul.

Cam atat :(((!!

sa-mp-023.png

On 11/21/2022 at 9:06 PM, Daniel Dochita said:

Numele contului banat :DanyelGM21

Poza cu banul (cand intrii pe server) :

Alte detalii :Am gresit recunosc,nu mai fac,imi pare rau,credetima nuj cine se uita la asta iubescc green stone ul, si cel putin pe asta mi l duce pc ul.

si un an sau 2 nu am degand sa l schimb(pc ul ma refer)va rog scoateti mi banul vreau sa mai joc jocul asta ceva timp.

Ma certam cu maica mea din vina la pc imi dedicam prea mult timp pe green si inca imi dedic.

daca imi scoateti banul.

Cam atat :(((!!

sa-mp-023.png

Iti acord unban cu urmtoarele conditii :

- mute 600 de minute pe toate conturile tale, fara posibilitatea sa faci alt cont fara acordul meu.

- blacklist la functii pe comunitatea GS timp de 6 luni.

-  Porsche Cayenne de pe cont e confiscat.

- primesti ban 7 zile daca te prind jucand dice si iti confisc toate masiniile de pe cont (oricare cont)

Nu accepti conditiile ori nu raspunzi in 24 de ore incepand de acum, voi bana si contul pe care joci acum pentru ban escape + ban pe launcher si ne luam la revedere. 

Ca sunt dure conditiile ? Ei bine nu te-a pus nimeni sa spui ce ai spus.

On 11/24/2022 at 5:22 PM, Daniel Dochita said:

Accept Unbanul si sunt de acord cu conditiile!!

Acordat unban, cand primesti permisiunea de la mine sa joci dice poti juca si dice, cand nu o ai, nu joci.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...