Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Cerere unban - Dex

Drex
 Share

Recommended Posts

Cereri-unban

Numele contului banat :Dex

Poza cu banul (cand intrii pe server) :Screenshot_20230119_222130_Discord.jpg.51d07ab83d6132aa042a89fca1456b67.jpg

Alte detalii :Salut Deus. Imi cer scuze In fata ta si a celor care au fost deranjati de spamul masiv facut de mine. Chiar nu mi am dat seama de gravitatea acestui spam. Ma enervasem foarte tare pentru ca luasem din greseala o masina la restock pe care nimeni nu o cumpara si am pierdut multi bani. Sper sa ma poti ierta... Accept orice sanctiune pe care mi o vei acorda!

On 1/19/2023 at 10:32 PM, Drex said:

Cereri-unban

Numele contului banat :Dex

Poza cu banul (cand intrii pe server) :Screenshot_20230119_222130_Discord.jpg.51d07ab83d6132aa042a89fca1456b67.jpg

Alte detalii :Salut Deus. Imi cer scuze In fata ta si a celor care au fost deranjati de spamul masiv facut de mine. Chiar nu mi am dat seama de gravitatea acestui spam. Ma enervasem foarte tare pentru ca luasem din greseala o masina la restock pe care nimeni nu o cumpara si am pierdut multi bani. Sper sa ma poti ierta... Accept orice sanctiune pe care mi o vei acorda!

Esti de acord cu mute 120 de minute pentru spam excesiv in loc de ban permanent?

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...