Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Deus te rog pot primi unbat te rog

NINJA.VIP
 Share

Recommended Posts

Numele contului banat : Donking13

(nu am nevoie numai decat pe cont e deajuns pe ip)

Poza cu banul (cand intrii pe server) :

Alte detalii : Deus imi cer scuze pentru ce am facut imi pare rau ma caiesc ca am facut acel lucru eram pe nervi mari ptc înainte de acest lucru am fost înjurat de mama si nimeni nu ia facut nimic acelui om cu toate ca am raportat dar eu ca lam numit pe el am primit mute si eram pe nervi nu stiam ce fac te rog poti sa-mi dai unban doar pe ip e deajuns🙏🏽🙏🏽nu mai fac asta niciodată in viața Deus te rog🙏🏽🙏🏽 imi place g-stone foarte mult ma uit la fiecare videou de pe YouTube cu el facut de tine sper sa ma ințelegi...(ps a trecut mult timp de atunci si mam schimbat mia venit mitea la cap)

IMG_20230122_000253.jpg

14 hours ago, Donking13 said:

Numele contului banat : Donking13

(nu am nevoie numai decat pe cont e deajuns pe ip)

Poza cu banul (cand intrii pe server) :

Alte detalii : Deus imi cer scuze pentru ce am facut imi pare rau ma caiesc ca am facut acel lucru eram pe nervi mari ptc înainte de acest lucru am fost înjurat de mama si nimeni nu ia facut nimic acelui om cu toate ca am raportat dar eu ca lam numit pe el am primit mute si eram pe nervi nu stiam ce fac te rog poti sa-mi dai unban doar pe ip e deajuns🙏🏽🙏🏽nu mai fac asta niciodată in viața Deus te rog🙏🏽🙏🏽 imi place g-stone foarte mult ma uit la fiecare videou de pe YouTube cu el facut de tine sper sa ma ințelegi...(ps a trecut mult timp de atunci si mam schimbat mia venit mitea la cap)

IMG_20230122_000253.jpg

Ti-am acordat unban,  e singura sansa pe care ti-o mai ofer.

• Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...