Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

Owner

GreenStone Community

Aplicatie ISU-SMURD MokiMoki

Stefan Popoiu

Recommended Posts

Nickname server : MokiMoki

Nicknameuri anterioare : stefy_tractoristu

Nume real : Stefan Popoiu

Unde locuiesti : Barlad

Varsta : 15 ani

Hobby-uri : basket, si sportul in general

La ce factiune doresti lider : ISU-SMURD

De ce doresti lider : Deoarece, din totdeauna am avut o inclinatie spre acest tip de factiune si as vrea sa trec la un alt nivel

Care consideri tu ca e scopul acestei factiuni ?: Scopul acestei factiuni e sa stinga incendiile, roleplay uri multe si, salvarea pacientilor greenstonesti

Ce calitati ai: perseverent, serios, de treaba s.a.m.d.

Ce defecte ai: Daca prind pe cineva cu minciuna ma enervez foarte tare

Ce iti place la un om ca sa il consideri prieten : Sa nu minta, si sa imi castige increderea

Ce nu iti place la un om si te face sa il urastii : Gelozia pe un om, si alte chestii de genul

Ce inseamna RolePlay : O activitate care are trasaturile ale realitatii

Cate RolePlay trebuie sa organizezi pe saptamana ca lider : Eu stiu ca e pe luna, minim 1 pe luna

Ai citit regulamentul serverului ? : Da

Ai citit regulamentul liderilor ? :da

Cum se verifica aplicatiile la factiune ? :/factionpanel la sectiunea CV uri

Cate zile are nevoie un jucator sa poata iesii din factiune fara FP : 14 zile fara demisii si alte chestii

Ce RolePlayuri poti organiza la factiunea la care doresti lider : De ex: accident cu multe victime, cisterne bubuite, s.a.m.d.

Prezentarea caracterului tau din joc intr-un stil RolePlay (minim 10 randuri, de ex : Deus este un cetatean responsabil venit in GS State din Vice City si care a devenit Primarul Orasului, etc. etc. etc.)  
Moki este un cetatean obisnuit care iese afara din resedinta lui pentru a se duce la magazinul satului pentru a face cumparaturile de zi. In drum vede cum un incendiu la o benzinarie din apropriere este in flacari si suna de indata la 112. Unitatile orasului Greenstonesti au sosit de indata si au inceput sa preia control asupra situatiei... etc.

Ce calitati crezi ca presupune factiunea unde doresti lider ?: Seriozitatea, placerea de a muncii si a trage tare si multe altele

Cat zile dureaza un mandat de lider ?: 70 zile

La cate zile se da rank up de la rank 1 la 2 ?: 14 zile

Cum se alege co-liderul ? (Raspunsul trebuie sa includa tot ce tine de criterile de alegere a co liderului) : Sa aiba minim 10 zile in factiune, si cel mai important, sa fie serios si de incredere.

Daca un membru de rank 1 in prima sa saptamana de activitate nu face raportul, ce primeste ?: UNINVITE cu 30FP

Se accepta ca un lider sa ii ceara unui membru din factiune de la el sa paraseasca factiunea ? : in nici un caz

Ce trebuie sa faca liderul in ziua de Duminica in privinta raportului si salariizarii ? : sa verifice rapoartele, sa dea rapoartele la superiori iar dupa ce sunt terminate sa imparta FTokens-urile la membrii

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...