Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Neo.

[Creatii] Ænema

Recommended Posts

Salut , aici voi posta lucrarile mele , tin sa mentionez ca nu lucrez in ps , de prea mult timp .. devi va rog , fara reply'uri gen " bune pentru inceput"..
CITcYzj.pngUmFk1Uu.pngqFIMYUt.pngDrOA72F.pngafSReL2.pngyBN5UHq.png87NGVPd.png6aZ6Vco.pngd9z2NgL.pngoQa3yIW.pngCWaCNrJ.pngu4oPiXj.png

Mai ai de lucrat la text, kw.

Am doar 2-3 creatii in care pun text , si eu zic ca in toate textul este asezat destul de bine .. in schimb la tine textul este mult mai dezastru..  , nu spune altora ce ai tu de facut . no offence , just the Truth. 

Am doar 2-3 creatii in care pun text , si eu zic ca in toate textul este asezat destul de bine .. in schimb la tine textul este mult mai dezastru.. , nu spune altora ce ai tu de facut . no offence , just the Truth.

Să îți spun ceva tinere, lasă fițele de 2 bani + textul la tine nu este poziționat bine + alte chestii, shadow 1 px 0 px 1 px , îl puneai pe soft light și arată de 10 ori mai bine. Ținere de minte pentru toți, nu vă dați așa de mari dacă știți că cineva cu câteva cunoștințe vă spune câte ceva. Topic închis.

Frumoase :)

Bravo, mai urmareste tutoriale .

Edited by Korn xD
Cand o sa executi sfaturile pe care le-am pus eu la tine in portofoliu atunci o sa urmaresc tutoriale :*

Ti-am mutat portofoliul aici deoarece faci parte din echipa de designeri. Imi plac lucrarile tale, Kw.

Edited by † SkepT Jr. †
Să nu te mai bagi la design de-acum înainte.

Sunt frumoase. Text-ul nu prea e cine stie ce, dar in rest te descurci! Tine-o tot asa!

Ceva nou : 33bUDKz.png Si o tentativa de blur nou spuneti-va parerea in privinta acestui avatar , mie unu imi cam place : hsTY841.png

Este misto rau blur-ul, imi dau si eu cu parerea doar ca sa te laud :)) ca de invatat nu am ce sa te invat =)) . Te pricepi foarte bine, mie imi plac mult lucrarile tale, Kw ;)

Lucrezi bine , imi place mult blurul tau ,  uitate la mai multe tutoriale pe youtube poate te mai inspiri de acolo cu ceva NEW !

Aha , daca zici tu baiatu' de posteaza la toate portofolile designerilor doar pentru un post in + , inseamna ca mai am de lucrat ..

tT47nNh.png5YvRGZM.png

Aha , daca zici tu baiatu' de posteaza la toate portofolile designerilor doar pentru un post in + , inseamna ca mai am de lucrat ..

tT47nNh.png5YvRGZM.png

Daca mi'as lua iar photoshop adobe c6.nu ma ajungi la design :D