Jump to content
Ezel

[LIMITCS]Cautam Administrator

Recommended Posts

Salut, dupa cum vedeti si voi avem nevoie de niste Administratori,1 sau 2, nu sunt sigur, vedem in functie de cereri. Am primit multe PM-uri si mesaje pe mess/fb/s.a.m.d prin care se autopropun mai multe persoane,dar sa vedem cat de capabili sunteti. Am hotarat sa organizam o campanie, iar la final vedem cine e demn de aceasta functie.

Model:

Numele real:

Varsta:

Numar de posturi:

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii:

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):

Cunostinte IPB:

De ce iti doresti acest grad:

Vechime:

De ce tu si nu altul?:

Cu ce ai ajutat pana acum:

Reguli:

1.Nu se accepta warnuri,e un grad cu o responsabilitate mare,deci implica cunoasterea regulamentului la perfectie.

2.Nu am pus un model complex,deci am pretentia sa fie completat cu mare atentie,detaliati fiecare subiect,nu 2-3 cuvinte.

3.Vreau sa vad implicarea si faptele, promisiunile le tineti pentru voi, nu avem nevoie de promisuni.

4.NU se accepta grade pe alte comunitati, nu am nevoie de astfel de persoane.

Tin sa mentionez ca Administratorul are responsabilitati mari, de la alegerea staff-ului,supravegherea lui pana la cererile DNS. 

Nu vreau sa vad cereri la misto, va dau ban si nu ma intereseaza.Este interesat? Fa o aplicatie calumea care sa ne atraga atentia in sens pozitiv.

Toate cererile care nu respecta cele mentionate mai sus sunt respinse pe loc.

Numele real: Trifu Razvan - Mihai

Varsta: 17 ani

Numar de posturi: 100+

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: Minim 4h pe zi !

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): am sa ma ocup de tot ce reprezinta administrarea forumului, pana la postarea de pluginuri specifice pentru LCS.

Cunostinte IPB: 2 ani

De ce iti doresti acest grad: Ca am mai fost si am putut si voi putea sa fac fata

Vechime: 2-3 luni

De ce tu si nu altul?: Nu pot sa raspund, pentru ca fiecare are ATUL LUI!

Cu ce ai ajutat pana acum: Administrare

P.S.: Nu trebuie sa scriu 101 de cuvinte ca sa impresionez, stiti ce imi poate mana, ati mai lucrat cu mine :) si vreau sa va arat ca nu regretati ca am revenit sau ma alegeti mine.

Multumesc.

Respect: Ezel, Azuro, Alphso, Darkmy.

Numele real: Serban Cosmin

Varsta: 21

Numar de posturi: 1

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: 10-12 ore

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Membri noi si experimentati , servere populate , voi duce communitate si mai sus si voi ajuta cu orice pot

Cunostinte IPB: 4-5 Ani

De ce iti doresti acest grad: Ca sa ajut communitate prin cunostintele mele , sa o duc cat mai sus

Vechime: App 2 Saptamani

De ce tu si nu altul?: Eu nu ma consider mai presus ca nimeni , eu vreau sa vin aici sa ajut nu sa ma dau sef sau sa fiu mai mare ca ceilalti

Cu ce ai ajutat pana acum: Mass-uri ... etc...

Numele real:Andrei

Varsta:18

Numar de posturi:3,8k

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii:20-00

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):stiu regulamentul,nu sunt incepator,am mai fost in staff,tradarea nu este o optiune la mine,vedem cum sta treaba si voi deshide un sv de samp cu deadkiler

Cunostinte IPB:nu multe

De ce iti doresti acest grad:m-am saturat sal pe ezel cum se chinuie singur,si vreau sal ajut din nou cu forumul, + e nevoie de o persoana care sta atat de mult timp ca mine pe forum

Vechime:sunt al 2 cel mai vechi,sunt inscris din jumatatea anului 2012,dupa gabrel

De ce tu si nu altul?:aici iti raspund sincer,tine la atitudinea founderului,nu ma compar cu nimeni ca sa pot spune ca sunt cel mai bun

Cu ce ai ajutat pana acum:sunt locul 2 la posturi, al 2 la time online, am avut sv de cs,samp, multe propuneri,administrat pagina de fb... etc

Numele real: Hritac Radu

Varsta:15 

Numar de posturi:1443

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: 15:00 - 21:00

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):Sunt o persoana sociabila cu respect fata de sine cat si de altcineva . Ajut pe fiecare cu tot ce pot si cand pot . O sa aduc servere , staff capabil .. Nu prea vreau sa intru in prea multe detalii..

Cunostinte IPB: Lucrez in domeniul ipb de circa 3-4 ani , am o experinta destul de maricica ( nu stiu perfect ) . In privinta acpului nu am probleme , ma descurc cu usurinta sa fac categorii , permisii , grade etc.

De ce iti doresti acest grad: In ultimul timp a scazut foarte mult activitatea pe forum.. Atat a mea cat si a colegilor mei .. Daca as avea acest grad as putea organiza echipa pentru a putea spori activitatea.. As putea aduce noi afiliati in comunitate , pot contribui financiar atata timp cat se incadreaza in buget ..

Vechime: Aproximativ 1 an.

De ce tu si nu altul?: La partea asta prefer sa nu comentez deoarece nu ma cred mai presus decat nimeni.. Sunt un simplu om cu dorinta de a ajuta aceasta comunitate.

Cu ce ai ajutat pana acum: Financiar uneori , topicuri utile , servere ..

Numele real:Adi

Varsta:22

Numar de posturi:5

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii:7-8 ore

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):

Cunostinte IPB:3 luni

De ce iti doresti acest grad:Pentru a ajuta serverul sa joace cu niste plaieri normali pentru ca si eu akm 5 ani am fost un plaier normal si stiu cum este printre codati

Vechime:4 luni

De ce tu si nu altul?:Eu cred ca as ajuta mult,dar nu sunt mai sus ca nimeni eu sincer ma cred chiar mai jos ca unii...

Cu ce ai ajutat pana acum:Păi am înlăturat mai mulţi codaţi etc..

Edited by *AzZuR8O*
este o cere de administrator forum :)) nu pentru servar de cs :))

Numele real:Sichim Adrian

Varsta:16

Numar de posturi:800

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii:5 ore pe zi minim.

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):Pai am mai fost Administrator aici.Voi incerca sa bag niste boost-uri pe unul dintre serverele classice,sa aduc cateva clanuri,membrii,sa incercam cu ajutorul tuturor sa populam cele 2 servere de mix,reclame unde este permis.

Cunostinte IPB:Mare.

De ce iti doresti acest grad:Am mai avut si stiu cum sta treaba.Am mai avut,dar am plecat,fiindca tot ce se intampla pe forum eu eram vinovat.Si te saturi la un moment dat.

Vechime:6-7 luni cu pauze.

De ce tu si nu altul?:As putea face fata acestei atributii

Cu ce ai ajutat pana acum:Membrii,designeri,moderatori(nu stiu daca mai sunt inca pe comunitate)

Edited by *AzZuR8O*
Cer scuze am confundat pe sichim cu sunset .. SCZ din nou

Numele real: Stefan Andrei Cosmin

Varsta: 19

Numar de posturi: 550+

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: Nu am un program, dar sunt mai mereu intrat, cat este nevoie.

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Chiar daca voi si sau nu voi fi, voi face un server sau 2 de cs sau samp, nu stiu. Si o pagina de facebook 300+ membrii, deja am dat anunt sa isi faca conturi aici.

Cunostinte IPB: Nu am multa experienta, dar ma descurc.

De ce iti doresti acest grad: Pentru a ajuta comunitatea la populare, activitate si o sa ma impun mai mult.

Vechime: Sincer nu stiu, vreo 4-5 luni.

De ce tu si nu altul?: Nu merg pe acest principiu, eu o sa ajut comunitate si daca primesc si daca nu. Doar poate eu o sa o ajut mai mult decat altii !

Cu ce ai ajutat pana acum: Un server de samp, massuri, reclame, activitate si moderare.

Numele real: Juan Francisco

Varsta: 15

Numar de posturi: 3.222

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: de ziua 5-8 ore & toate la noapte

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): pot aduce, membrii, voi fi activ. Cred eu ca sunt necesar, ¿de ce? Sunt online tot la noapte !

Cunostinte IPB: sigur ca da

De ce iti doresti acest grad: imi place si vreau ajuta comunitatea

Vechime: 2 ani, sunt din 24 / 10 / 14, dar un problem cu "Panel" a fost configurat. Dar

20 / 03 / 15 am fac nou acount.

De ce tu si nu altul?:nu stiu... cred ca eu merit, am posturi, activitate si sunt Veteran pe acest community

Cu ce ai ajutat pana acum: voi fi sincer, cu multe topic-uri utile, activitatea, putine membrii

-Este tot din partea mea. Multumesc de intelegere. :P

Numele real: P. Silviu

Varsta: 14

Numar de posturi: 175+

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: majoritatea zilei.

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): o sa aduc membrii, poate si servere, voi incerca sa ajut membrii forumului / staff-ul nou venit si sa ma ocup de serverele cu probleme

Cunostinte IPB: Am fost administrator pe o comunitate de 3 ori mai mare ca limitcs, deci consider ca am niste cunostinte in domeniul IPB-ului destul de bune.

De ce iti doresti acest grad: Deoarece vreau sa ajut comunitatea in buna dezvoltare a acesteia si vreau sa imi ocup timpul liber.

Vechime: 6 luni

De ce tu si nu altul?: Pentru ca am experienta, sunt matur si consider ca sunt capabil sa ma ocup de responsabilitatile care vin odata cu acest grad.

Cu ce ai ajutat pana acum: topicuri, activitate, grup de steam.

Numele real: Andrei

Numar de posturi: o să fac, revin cu edit aici. EDIT: astăzi am făcut 55 posturi, voi mai face și mâine.

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: non-stop .

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Deci dacă aș fii ales, nu aș cerere din prima full sau de genu să fiu disperat după acces, doar îmi place comunitatea și aș vrea să aplic pentru acest grad dacă se poate, sunt cunoscut și pe alte comunități, aș ajuta cu membri, servere și activitate din partea mea.

Cunostinte IPB: Sunt priceput IPB, tot ce știu majoritatea am învățat singur.

De ce iti doresti acest grad: Pentru că aș vrea să mă stabilesc pe o comunitate permanent, nu mai vreau să schimb comunităție, mai mereu mă retrag că nu este activitate sau neinteres din partea fondatorilor, de asta aș vrea sa vin aici .

Vechime: 28-decembrie 15

De ce tu si nu altul?: Asta nu decid eu, voi decideți, eu sunt doar un membru deocamdată. 

Cu ce ai ajutat pana acum:Păi deocamdată cu nimic, dar voi ajuta pe parcurs.

P.S: sunt și designer de 2 ani.

Numele real: Marian

Varsta: 15 ani

Numar de posturi: - 

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: -

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Am experienta IPB , sunt bun ca designer si pot aduce server-u de cs si membri.

Cunostinte IPB: Da

De ce iti doresti acest grad: sa ajut comunitatea

Vechime: -

De ce tu si nu altul?: -

Cu ce ai ajutat pana acum: -

Numele real: Gabi

Varsta: 20 

Numar de posturi: ~190

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: Tot timpul liber .. Nu pot oferi date concrete.

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Activitate ridicata , alocarea timpului pentru rezolvarea problemelor fiecarui membru de pe comunitate si experienta ridicata IPB ( Am detinut grade pe multe comunitati ).

Cunostinte IPB: ~90%

De ce iti doresti acest grad: Pentru a aduce un bonus comunitatii .

Vechime: Din vara , 2015 .

De ce tu si nu altul?: Experienta ridicata pe care nu toti membrii o au ...

Cu ce ai ajutat pana acum: Moderare Sectiune IT .

Numele real: Alexandru
Numar de posturi: 425
Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: majoritatea zilei.
Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): o sa aduc membrii, servere, voi incerca sa ajut membrii forumului / staff-ul nou venit si sa ma ocup de toata comunitatea
Cunostinte IPB: Consider ca am niste cunostinte in domeniul IPB-ului destul de bune.
De ce iti doresti acest grad: Deoarece vreau sa ajut comunitatea in buna dezvoltare a acesteia si vreau sa imi ocup timpul liber si sa administrez .
Vechime: 6 luni
De ce tu si nu altul?: Pentru ca am experienta, sunt matur , cred ca sunt in stare pentru asa ceva si consider ca sunt capabil sa ma ocup de responsabilitatile care vin odata cu acest grad.
Cu ce ai ajutat pana acum: topicuri, activitate nu pot sa spun ca este destul de buna, dar o sa fie din ce in ce mai multa.

Edited by *AzZuR8O*
Banat motiv vorbit urat pe mes .vorbe urate adresate mie si la svRPG.

Numele real: Andrei

Varsta: 23

Numar de posturi: 400 cred

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: Nu am un orar

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Pai am mai fost si Moderator-Global Moderator pentru o perioada de timp , dar lucrurile s-au complicat..

Cunostinte IPB: destul

De ce iti doresti acest grad:Sa ajut in continuare comunitatea

Vechime: din vara

De ce tu si nu altul?: Nu stiu ce sa zic aici , toti merita o sansa , alegerea voastra

Cu ce ai ajutat pana acum: Moderare , reclama , etc.

Numele real: Cristian

Varsta: 17

Numar de posturi: 435

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: 17:00 - 00:00

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Servere de cs, boosturi, membrii etc..

Cunostinte IPB: Multe +4 ani

De ce iti doresti acest grad: sa ajut comunitatea

Vechime: 2 ani

De ce tu si nu altul?: Pentru ca am experienta necesara si sunt dispus sa lucrez pentru limitcs

Cu ce ai ajutat pana acum: Posturi, membrii, teme/index-uri, server metin/cs1.6

Numele real: Yulian

Varsta: 18

Numar de posturi: 311

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii :

Luni - Vineri 16.00 - 01.00

Sambata - Duminica 13.00 - 03.00

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):  Pai in primul rand as degrada moderatorii inactivi sau cei care au warn la gradul de membru , As aduce membrii noi comunitati , as aduce designeri noi ( De mult timp ma tot rog de Kiva sa vina ca designer aici , si poate reusesc sa mai aduc pe cineva impreuna cu el )  

Cunostinte IPB: Destul de mari.

De ce iti doresti acest grad: Vad ca DeadKiller se retrage , Vampirul este indisponibil asa ca ramanem doar 2 Moderatori Globali activi , as dorii sa iau administrator pentru a elibera locul meu de moderator global unui moderator capabil , si nu numa de asta , dar vad zilnic acelas Moderator cu 6 warn-uri , iar nici un administrator sau fondator nu ii da remove sau il ia la "socoata"

Vechime: 2 luni cred.

De ce tu si nu altul?:

Am Experienta in Domeniu .

Sunt genul de persoana careia ii place sa se implice .

Am motivatia necesara pentru a indeplinii sarcinile care mii se cer. 

Reclama forumului , am adus membrii noi atat pe forum cat si pe ts , chiar daca mi-au facut reclamatie pe ts =))  , am membrii noi pe serverul one cand era in voga , am adus playeri pe serverul de SA:MP , sunt destul de activ . 

Numele real:Claudiu

Varsta:17

Numar de posturi:672

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii:5-7 ore,scuzati inactivitatea dar nu mi-a mers forumul ,ba imi cerea o parola,ba imi dadea ca nu am acces...si vad ca acum iar imi merge

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):Posibil voi vorbi cu niste prieteni ce au servere de jocuri si ii voi aduce aici,imi voi aduce prieteni,voi face niste promovari

Cunostinte IPB:90%

De ce iti doresti acest grad:Pentru ca as merita o sansa ,zic si eu asa...

Vechime:Cateva luni.

De ce tu si nu altul?:Pentru ca stiu ce sa fac in situatii critice sa nu cedez nervos si ma pricep la ce fac si ar merita si altii ,e ffa succes tuturor .

Cu ce ai ajutat pana acum:Am atras prieteni pe server si am moderat cat de cat toate serverele si forumul

Ps:Warn-ul nu stiu pe ce motiv l-am primit si de ce :)

Edited by Korn xD
Aici : http://limitcs.ro/forum/topic/40079-creatii-korn-xd/page-2 ..

Numele real:Ma numesc Codorean Luca-Andrei.

Varsta: Am 16 ani.

Numar de posturi:Detin 546 de posturi.

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: Acord comunitatii intervalul meu de timp liber (17-22).

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):Voi incerca sa populez comunitatea cu serevere si cu membri noi. Voi incerca sa organizez mai bine forumul (nu supun ca e rau oraganizat). Voi incerca sa mentin o distracite pe chat in limita bunului simt. 

Cunostinte IPB: 95%-100% (Am mai detinut acest grad dupa cum stiti)

De ce iti doresti acest grad: Doresc acest grad in special pentru a-mi recastiga increderea in staff-ul limitcs dar sipentru a ridica comunitatea cat mai sus posibil.

Vechime: Sunt membru al forumului din data de 6 Octombrie 2015.

De ce tu si nu altul?: Consider ca toti suntem egali in fata STAFF-ului, asa ca oricine are sanse.

Cu ce ai ajutat pana acum: Am fost moderator (am ajutat cu activitate de moderator), dupa care am ajuns global-moderator (CoordonatoR #LCS, activitatea de global-moderator), iar in final am atins gradul de Aministrator (activitatea unui administrator).

Edited by Ezel
Respins.Ti-am spus clar ca daca pleci adio .

Numele real: Paul
Varsta: 16
Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: toata ziua sunt disponibil
Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): pot aduce membrii, teme, activitate si poate servere
Cunostinte IPB: 1 an
De ce iti doresti acest grad: Il pot stapanii
Vechime: cam 1an.. Am mai avut un cont
De ce tu si nu altul?: nu imi place sa fac diferenta
Cu ce ai ajutat pana acum: pe celalat cont cu multe posturi.

Edited by *AzZuR8O*
administrator sa ocupat locurile.

Numele real:Pascu Florin

Varsta:15

Numar de posturi:200

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii:15-20 22-00

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):As aduce membrii noi si activitate si posturi multe si utile.

Cunostinte IPB:75%

De ce iti doresti acest grad:Sa ajut comunitate si , am observat ca sunteti in cautare de membrii in staff , si m ma gandit sami incer norocu pentru administrator , daca nu iau acceasta functie atunci sper sa iau moderator

Vechime:Din 2015.

De ce tu si nu altul?:Nu gasesc rostul accestei intrebari , toti avem o sansa si plecam egali .

Cu ce ai ajutat pana acum: Cu posturi... nu multe dar utile.

Edited by *AzZuR8O*

Numele real: Andrei Livadariu

Varsta: 18

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii: 4-5 ore

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI): Voi aduce serverului un plus de fluctuatie ,de playeri si un respect reciproc mai bun .

Cunostinte IPB:

De ce iti doresti acest grad: Pur si simplu vreau sa creez o comunitate frumoasa .

Vechime: Ca admin ,vechimie 4 luni .ca player in cs vechime 4-5 ani nu mai stiu exact.

De ce tu si nu altul?:

Edited by *AzZuR8O*

Numele real:Luca Ionul - Albert

Varsta:16

Numar de posturi:nu am multe,dar pe parcurs voi face un numar de posturi utile

Programul zilnic pe care esti dispus sa il acorzi comunitatii:intre orele 8:35 pana la 12:20

Ce plusuri vei aduce comunitatii daca tu esti persoana aleasa?(DETALIATI):Eu incerc sa va ajut cu postari utile,topciuri utile,incerc sa aduc useri / servere,propuneri categorii noi / hook-uri noi

Cunostinte IPB:3 ani

De ce iti doresti acest grad:Doresc acest grad in special deoarece doresc sa va ajut si acum si in continuare la popularea comunitatii

Vechime:nu am vechime...

De ce tu si nu altul?:Din punctul meu de vedere toti suntem egali..

Cu ce ai ajutat pana acum:momentan cu nimic,dar sper sa va ajut pe parcurs .

Edited by *AzZuR8O*

Guest
This topic is now closed to further replies.

About US

Scopul acestei comunitati este de a crea un mediu placut in care jucatorii sa se poată distra. Incercam sa oferim un mediu cat mai distractiv si o gama cat mai larga de servere pentru  ca utilizatorii nostrii sa fie multumiti.

Anunturi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...