Jump to content
PsyhoLynxLynx

[PORTOFOLIU] --> PsyhoLynxLynx

Recommended Posts

Frumoase lucrări , chiar ești bun , dacă mai urmărești tutoriale d'ale Americanilor o să avansezi mai mulT!

Așteptăm cva și pt com ;)

Imi place ceea ce vad, dar lucreaza si pe avatare, semnaturi , logo-uri , etc.

Vreau sa te vad cum lucrezi pe cele mentionate mai sus.

KW

Frumoase lucrări , chiar ești bun , dacă mai urmărești tutoriale d'ale Americanilor o să avansezi mai mulT!

Așteptăm cva și pt com ;)

Aaaaaaaaa, as invata eu mai multe dar timpul ma omoara. + Ca dupa fiecare lucrare invat ceva nou. Pentru comunitate am facut ceva, dar a iesit un pic ca nasol (eram mort de somn >24 awake).

Imi place ceea ce vad, dar lucreaza si pe avatare, semnaturi , logo-uri , etc.

Vreau sa te vad cum lucrezi pe cele mentionate mai sus.

KW

Am trecut de ani buni de chestia asta (nu zic ca acuma as stii sa fac calumea, dar daca mi s-ar oferii timp sa invat iar Ps-ul calumea as face).

Da un ochi la semnatura lui eXecuted :).

Tot i'am zis sa isi faca portofoliu ca are lucrari beton , si zicea ca nu are nevoie :)) .

Bine ca ti'ai facut , asa vad oamenii ca stii sa lucrezi in Paint :))) , si ca iti meriti titlul de Lider GFX . Si incetati cu kw,kw ca nu stiti realiza nici un sfert din lucrarile lui .

Apropo va face baiatu' si tricouri personalizate daca aveti nevoie ;)

Edited by eאequTe'd

Tot i'am zis sa isi faca portofoliu ca are lucrari beton , si zicea ca nu are nevoie :)) .

Bine ca ti'ai facut , asa vad oamenii ca stii sa lucrezi in Paint :))) , si ca iti meriti titlul de Lider GFX . Si incetati cu kw,kw ca nu stiti realiza nici un sfert din lucrarile lui .

Apropo va face baiatu' si tricouri personalizate daca aveti nevoie ;)

Ia sa ma imi faca ba un tricou :))

Imi plac lucrarile dar unele sunt prea simpliste oricum se vede ca te pricepi continua sa lucrezi ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...