Jump to content
Sign in to follow this  
Ezel

Realizari Sistem[Awards]

Recommended Posts

Lista cu realizarile poate fi gasita aici : CLICK!

Este aproape gata, inca putin. Multe icon-uri sunt luate de pe net, in timp o sa le facem pe ale noastre.

Puteti observa realizarile la semnatura in stanga : 

Dwn9tpS.png

Astept sa le primiti :) , bineinteles daca indepliniti conditiile, pentru fiecare realizare e necesar un act prin care sa le castigi .

Astept orice propunere :) Lasa aici, si le fac, bineinteles cu ajutorul designerilor.

Am eu doua idei de awards..Gen cel care face tutoriale foarte bune , complexe și care ajuta membrii ( se va da în funcție de like.uri la tutorial )...Alt reward ar fi Insomniac ( cel care sta cel mai mult pe forum ) ..Dacă îmi mai vin idei mai postez :)

Am eu doua idei de awards..Gen cel care face tutoriale foarte bune , complexe și care ajuta membrii ( se va da în funcție de like.uri la tutorial )...Alt reward ar fi Insomniac ( cel care sta cel mai mult pe forum ) ..Dacă îmi mai vin idei mai postez :)

Ăla cu tutorialele nu ştiu ce să zic, da' ăla cu insomniacu' =]] e user of the month.

Insomniac e buna ideea, adica putem face la un time online ce si cum, fara activitate prea multe, o sa fac :)

propun sa adaugi si award-ul de ''Donator'' nu primim noi nu stiu ce donatii dar si cand primim, sa ii rasplatim pe donatori cu ceva..

propun sa adaugi si award-ul de ''Donator'' nu primim noi nu stiu ce donatii dar si cand primim, sa ii rasplatim pe donatori cu ceva..

Este premium pentru persoanele care doneaza , propun ca un administrator sa se ocupe de aceste award-uri si sa acorde " Designer of the month , User of the month " lunar , nu doar sa fie acolo de forma.

Este premium pentru persoanele care doneaza , propun ca un administrator sa se ocupe de aceste award-uri si sa acorde " Designer of the month , User of the month " lunar , nu doar sa fie acolo de forma.

premium este doar pentru cei ce au gradul respectiv stiam.. @@Ezel spune tu

Cele ce ţin de design, mă voi ocupa eu.

Realizări mai ocazionale:

MUSIC ADICTED - 25 melodii postate Muzică

INSPIRATIONAL MEMBER - Minim 5 propuneri acceptate

Real Gamer - Adminii de servere si cei care fac o munca la categoriile de gaming (servere / tutoriale )

Blogger LCS - pentru cei care postează bloguri personale pe forum

Propunere la Real Gamer sa fie pusi cei care au un anumit nivel , realizare pe un joc , gen MG1( cel putin ) pe go sau Gold ( cel putin ) Pe LoL. sau 3k MMR pe dota2.

Dacă se poate să îmi pui şi mie: 'Membru premium' 'Castigator concurs' 'Veteran' 

Adaugat, data vitoare lasa acolo la sesizari un ticket.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...