Jump to content
Forums Panel Launcher Resurse Tickets
Posted Image
Sign in to follow this  
ParazYtuLIsCute

[LCS]Campanie moderatori

Recommended Posts

Numele dumneavoastră:Stefan

Vârstă:13

Ce categorii doreşti să moderezi?: Resurse / Tutoriale : Minecraft

De ce doreşti aceste categorii?: Doarce stiu foarte multe despre minecraft si pot face topicuri/posturi utile care sa ajute comunitatea.

De ce meriți această funcție?:Doarce am avut aceasta functie pe LF dar dupa am avansat la S.Mod si zic ca daca m-am descurcat acolo si ma pot descurca si aici.

Cunoştințe moderare , respectiv IPB:Da

De ce ai ales LimitCS?: Pai comunitatea LF s-a mutat aici si am ales sa vin si eu aici.

Prezintă-te în minim 30 de cuvinte: Ma numesc Stefan, am 13 ani sunt din judetul Valcea. Sunt in clasa a VIII-a B invatand la Liceul Preda Buzescu cu note destul de bune. Si imi doresc mult sa intru la liceul pe care il vreau. Mereu ma gandesc la vitor si las trecutul in urma.

Numele dumneavoastră:Stefan

Vârstă:13

Ce categorii doreşti să moderezi?: Resurse / Tutoriale : Minecraft

De ce doreşti aceste categorii?: Doarce stiu foarte multe despre minecraft si pot face topicuri/posturi utile care sa ajute comunitatea.

De ce meriți această funcție?:Doarce am avut aceasta functie pe LF dar dupa am avansat la S.Mod si zic ca daca m-am descurcat acolo si ma pot descurca si aici.

Cunoştințe moderare , respectiv IPB:Da

De ce ai ales LimitCS?: Pai comunitatea LF s-a mutat aici si am ales sa vin si eu aici.

Prezintă-te în minim 30 de cuvinte: Ma numesc Stefan, am 13 ani sunt din judetul Valcea. Sunt in clasa a VIII-a B invatand la Liceul Preda Buzescu cu note destul de bune. Si imi doresc mult sa intru la liceul pe care il vreau. Mereu ma gandesc la vitor si las trecutul in urma.

:Acceptat:

• Numele dumneavoastră: Gabriel Garneata

• Ce categorii doreşti să moderezi?: Furien si restul

De ce doreşti aceste categorii?: sunt admin pe furien

De ce meriți această funcție?: intru in familie <3

Cunoştințe moderare , respectiv IPB: Da,in IPB cam 50% dar sunt dispus sa invatz

De ce ai ales LimitCS?: Ca e cel mai bun? de ce altcv? glumesc am venit cu comunitatea de furien

Prezintă-te în minim 30 de cuvinte: Moldovean de la bacau,simtul umorului,pasionat de sala,masini si fete.Am 17 ani sunt la liceu profil real.Doresc sa fac parte din comunitate ca impreuna sa ajungem mai sus decat suntem deja :).

• Numele dumneavoastră:Gabi

• Vârstă:17

Ce categorii doreşti să moderezi?:Care sunt libere

De ce doreşti aceste categorii?:Pentru ca sa ajut aceste categorii sa fie cat mai dezvoltate si fara spawm.

De ce meriți această funcție?:Sunt activ am experienta si stiu regulamentu.

Cunoştințe moderare , respectiv IPB:Buna

De ce ai ales LimitCS?:E un forum grozav!

Prezintă-te în minim 30 de cuvinte:Sunt foarte muncitor de aceea doresc functia de moderator sunt glumet de treaba toate cele...

• Numele dumneavoastră:Gabi
  • Vârstă:17
  • Ce categorii doreşti să moderezi?:Care sunt libere
  • De ce doreşti aceste categorii?:Pentru ca sa ajut aceste categorii sa fie cat mai dezvoltate si fara spawm.
  • De ce meriți această funcție?:Sunt activ am experienta si stiu regulamentu.
  • Cunoştințe moderare , respectiv IPB:Buna
  • De ce ai ales LimitCS?:E un forum grozav!
  • Prezintă-te în minim 30 de cuvinte:Sunt foarte muncitor de aceea doresc functia de moderator sunt glumet de treaba toate cele...
  •  

Scuzați că mă bag dar dacă ești respins când ai făcut cerre de ce mai lași reply aici ? ( scuzați că mă bag )

• Numele dumneavoastră: Armand

• Vârstă: 15 ani

Ce categorii doreşti să moderezi?: Pai ma bagati voi unde e liber,nu conteaza :D

De ce doreşti aceste categorii?: Pai dupa cum am spus vreau sa moderez o categorie mai libera,ca sa pot ajuta la dezvoltarea ei.

De ce meriți această funcție?: Pai pot sa fiu foarte activ la categorie,stiu foarte bine sa moderez si nah :D

Cunoştințe moderare , respectiv IPB: acp 

De ce ai ales LimitCS?: Pai , am mai activat aici ca designer si acum 1 an sau mai mult daca imi aduc bine aminte... Adminii de pe servere sunt foarte de treaba,staff-ul de pe forum se descurca foarte ok dar totusi as vrea sa ii ajut.

Prezintă-te în minim 30 de cuvinte: Salut,ma cheama Armand si am 15 ani. Imi place sa " bantui " pe comunitati de gaming,sa imi pierd timpul cu prietenii pe afara si sa lucrez in ps:D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About US

Scopul acestei comunitati este de a crea un mediu placut in care jucatorii sa se poată distra. Incercam sa oferim un mediu cat mai distractiv si o gama cat mai larga de servere pentru  ca utilizatorii nostrii sa fie multumiti.

Anunturi

Social Media

Our Projects

Parteneri

• Create New...