Jump to content
Forums Panel Launcher Resurse Tickets
Posted Image
Sign in to follow this  
Ezel

Ezel

Recommended Posts

- Text principal (obligatoriu): TS.LIMITCS.RO
- Text secundare (opțional): Las la cunostintele voastre 
- Culoare de bază (opțional) :-
- Stock / Temă (depinde de ce doriți): https://waaclive.com/img/games/large/80.jpg, ceva in acest gen; este pentru categoria de teamspeak, as vrea sa afisam un banner ca la discord.
- În caz că doriți emblemă + avatar/semnătură :
- În cazul alegerii emblemei descrieți ce să fie în interiorul emblemei :
- Tip imagine (avatar + dimensiune / semnătură + dimensiune / orice alt tip):
- Dimensiuni n caz că doriți altă  dimensiune, menționați aici): Nu stiu cat vine, vreau sa o punem pe forum in loc de gametracker.
- Watermark - LCS / LimitCs / LimitCs.Ro / www.LimitCs.Ro - (obligatoriu): 
- Alte precizări: Merci

Daca tot vrei ca cel de la discord :)))

iNsiBIw.png

Prietene , vezi ca am drepturi de autor pe creatii , si cel de la drepturi monitorizeaza comunitatea ca am multe creatii aici , nu te juca , poate ai sanse sa primesti amenda si sa aflu doar dupa ce ai primit-o ... si dupa nu mai pot sa fac nimic ... baga ceva sursa , nu stiu , sau scrie ceva ce sa semnifice ca intentia nu a fost de copyright ... Zic din bunatate ... 

Indata iti fac @@Ezel . Si mi-ai amintit si de banner-u de youtube de care am uitat complet ca nu am mai dat pe checklist-u meu si ... da ... Revin cu Edit !

Edit :

RV3iG0x.png

Edited by Spinex
Mii de scuze, post sters

E bun , merci  la toti, nu te mai chinui cu youtube, s-a cam abandonat proiectul si eu nu am timp de nimic, nici de ts3, doar vreau sa il pun pe picioare si de restul vedem

@@Ezel , de youtube as putea cumva sa ma ocup eu dar sa imi dai pm sa imi zici in ce consta canalu comunitatii , ce trebuie facut pe canal , ce videouri / gameplay-uri ...

Stiu ca e TC dar nu va suparati pe mine xD

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About US

Scopul acestei comunitati este de a crea un mediu placut in care jucatorii sa se poată distra. Incercam sa oferim un mediu cat mai distractiv si o gama cat mai larga de servere pentru  ca utilizatorii nostrii sa fie multumiti.

Anunturi

Social Media

Our Projects

Parteneri

• Create New...