Jump to content
Forums Panel Launcher Resurse Tickets
Posted Image
Sign in to follow this  
Cristian$

prezentare Back For [DanyKing]

Recommended Posts

Numele real » Cristian

• Numele de Gaming » [RLS].Cristian Parca Numai stiu [Ps am Lipsit!! Ceva Timp
  • Varsta reala » 17 Inplintii!! Yee :D
  • Oras / Judet / Tara » Ors medias Jud Sibiu Tara Grecia momental [ps: Pentru Ce-i care nu ma conoste!!]
  • Ocupatie » Gaming Photshop Desigin Forum-ri Etc
  • Descriere personala (minim 10 cuvinte) » Hey Slut Fac Aceasta Prezentare Din Nou Pentru Ce-i Care nu ma Stie Sunt un Baiat Calm Bun Destul De Bun Imi Place Sa Lucrez Imi place sa ma Prietenes Cu Toti Imi place Musica Engleza Hip Hap Hip Pop Trab Rab si mai multe Sunt un baiat de nota 10 [Ps: asa ma consider Eu nu o luatii in serios =))|| Sunt la liceu Yee [Cacatt] IMI PLACE Gaming-u
  • Si de asupra Hehhehe [Fetele Sexose =)))))))))))))))) Cele Bondele] Si Pentru ce-i care zic ca de cand sunt pe forum sunt din anu-l 2015!! Si am un metru 1,80 :D
  • Cum ai aflat de LimitCs.ro? » Depe un sv de samp RLS
  • Ce opinie ai de LimitCs.ro? » Ba Sa Fiu Zincer E Destul de Ok mai ales Tema Carbon e ok imi Place Logu By @DeTeK stiu asta e facut de el :D #Respect Si Va dau un 10+ Felictiarii Si Mult suces In Continoare Cu forum-u 
  • Pe ce servere din comunitate joci? » Ba Pe Servar-ul RLS Dar nu stiu daca mai ma introc Deci sunt pe gandu-ri Probabil da probabil nu nu stiu sa vad
  • Ce alte jocuri mai joci? » Multe nu am de Scris
  • Cunosti pe cineva de pe comunitate? » Da Aprope pe Toti Deci The Best
  • Poza cu tine (optional) » https://imgur.com/a/4wlfP

Multumesc foarte frumos de apreciere , totul este o munca in echipa , logoul e creat de mine dar ideile sunt unite , lucram mai multi , nu doar eu ( aci ma refer la design grafic ) .

Multumesc again si mult respect lui @GanGster™ pentru ca ma intelege ca sunt intr-o perioada grea si nu imi da remove sau orice altceva , eu voi mentine logoul comunitatii , dar in rest de designurile mici se va ocupa el . O seara buna !

On 05.10.2017 at 3:05 PM, DanyKing said:

Numele real » Cristian

• Numele de Gaming » [RLS].Cristian Parca Numai stiu [Ps am Lipsit!! Ceva Timp
  • Varsta reala » 17 Inplintii!! Yee :D
  • Oras / Judet / Tara » Ors medias Jud Sibiu Tara Grecia momental [ps: Pentru Ce-i care nu ma conoste!!]
  • Ocupatie » Gaming Photshop Desigin Forum-ri Etc
  • Descriere personala (minim 10 cuvinte) » Hey Slut Fac Aceasta Prezentare Din Nou Pentru Ce-i Care nu ma Stie Sunt un Baiat Calm Bun Destul De Bun Imi Place Sa Lucrez Imi place sa ma Prietenes Cu Toti Imi place Musica Engleza Hip Hap Hip Pop Trab Rab si mai multe Sunt un baiat de nota 10 [Ps: asa ma consider Eu nu o luatii in serios =))|| Sunt la liceu Yee [Cacatt] IMI PLACE Gaming-u
  • Si de asupra Hehhehe [Fetele Sexose =)))))))))))))))) Cele Bondele] Si Pentru ce-i care zic ca de cand sunt pe forum sunt din anu-l 2015!! Si am un metru 1,80 :D
  • Cum ai aflat de LimitCs.ro? » Depe un sv de samp RLS
  • Ce opinie ai de LimitCs.ro? » Ba Sa Fiu Zincer E Destul de Ok mai ales Tema Carbon e ok imi Place Logu By @DeTeK stiu asta e facut de el :D #Respect Si Va dau un 10+ Felictiarii Si Mult suces In Continoare Cu forum-u 
  • Pe ce servere din comunitate joci? » Ba Pe Servar-ul RLS Dar nu stiu daca mai ma introc Deci sunt pe gandu-ri Probabil da probabil nu nu stiu sa vad
  • Ce alte jocuri mai joci? » Multe nu am de Scris
  • Cunosti pe cineva de pe comunitate? » Da Aprope pe Toti Deci The Best
  • Poza cu tine (optional) » https://imgur.com/a/4wlfP

Bine ai venit pe comunitatea LimitCs Romania, Dany.

In calitatea mea de Administrator doresc sa iti vorbesc despre aceasta comunitate, astfel ca, cel mai bun lucru pentru inceput ar fii acela sa te uiti peste Ghidul Membrului pentru a vedea ce privilegii ai, care poate fii gasit aici!

De asemenea, te asteptam pe server de Discord al comunitatii care poate fii accesat de aici, sau cel de TeamSpeak. Poate esti si un jucat de SAMP / MC / CS 1.6 sau GO, astfel te invitam sa joci pe unul din serverele comunitatii alaturi de prieteni ai tai!

Iti plac jocurile ? Suna bine atunci, fiindca te asteptam sa participi la ''Concursurile Saptamanale'', iar de asemenea daca doresti  key te asteptam la una din editile pe aceasta tema.

Nu stii ce avatar sa iti pui ? Ai vrea unul nou ? Nici o problema, deoarece echipa designerilor este pregatita mereu pentru cererile tale, astfel te invitam sa faci o cerere de avatar/semnatura, la care vei primi o gama larga de variante, din care sa iti alegi.

In concluzie, bun venit pe LimitCs Romania, nu uita sa lasi un like pagini de facebook, saluut!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About US

Scopul acestei comunitati este de a crea un mediu placut in care jucatorii sa se poată distra. Incercam sa oferim un mediu cat mai distractiv si o gama cat mai larga de servere pentru  ca utilizatorii nostrii sa fie multumiti.

Anunturi

Social Media

Our Projects

Parteneri

• Create New...