Jump to content
Sign in to follow this  
Kiteh

[Respins] Probleme tehnice / Resurse CS

Recommended Posts

• Nume » Kiteh
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? »Sa se creeze sub-forumurile "Probleme tehnice" si "Resurse" pentru "Counter-Strike 1.6".
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?»Detinatorii de servere cat si membrii o sa poate cere addons-uri, plugin-uri si totodata ajutor.
  • Esti de acord sa ajuti la punerea in aplicare a propunerii daca va fii acceptata? »Da.
  • Alte precizari »Dureaza 10 secunde sa se faca si ar ajuta mult.

Guest

Dacă la fiecare categorie in parte se fac topicuri speciale cu acestea gen:

- Cerere addons

- Probleme tehnice

- Cerere plugin

- Etc..

Ar salva din spațiul comunității ca nu va fii populata foarte mult îți garantez, rar se va posta / citii cate ceva de pe acolo.

Astept un răspuns la ceea ce am spus eu, și dacă nu ești de acord, spune-mi de ce crezi ca metoda ta cu sub-forumurile ar fii mai buna / utila.

Resurse avem platforma , iar pentru probleme la serverele comunitare avem tickete.

pentru celelalte exista tutoriale .

4 hours ago, Ezel said:

Resurse avem platforma , iar pentru probleme la serverele comunitare avem tickete.

pentru celelalte exista tutoriale .

7 hours ago, Blawz0r. said:

Dacă la fiecare categorie in parte se fac topicuri speciale cu acestea gen:

- Cerere addons

- Probleme tehnice

- Cerere plugin

- Etc..

Ar salva din spațiul comunității ca nu va fii populata foarte mult îți garantez, rar se va posta / citii cate ceva de pe acolo.

Astept un răspuns la ceea ce am spus eu, și dacă nu ești de acord, spune-mi de ce crezi ca metoda ta cu sub-forumurile ar fii mai buna / utila.

Cand am spus "Resurse" m-am referit strict pentru Counter-Strike 1.6. Da, e drept ca avem platforma de resurse, dar acolo nu poti sa ceri un plugin, un addons, un script. Nu trebuiesc facute "Cerere addons", "Cerere plugin" s.a.m.d, ci doar Resurse si acolo se vor face modele pentru cerere.

Si la "Probleme tehnice" m-am referit ca toata comunitatea ar putea contribui, nu doar staff-ul. Mi se pare mai normal ca pentru probleme cs 1.6 sa fie un topic respectiv acelei sectiuni deoarece aceea este cea mai populara printre server-ele noastre.

Si tutorialele nu te ajuta cu nimic daca dai de un bug, o eroare s.a.m.d.

Nu suntem suport pentru alte comunitati, ci doar pentru serverele din comunitatea noastra.

Nu fac inca o categorie cu resurse avand platforma, nu vad rostul.

Guest

Poti posta pe platforma de resurse ceva asemanator unei resurse, sa ii dai pin și feature dacă vrei aia cu cereri resurse. In rest cum am spus și eu, și Ezel o alta categorie e doar o pierdere de timp.

Respins

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...