Jump to content
Sign in to follow this  
# CrYyStI.

Prezentare # CrYyStI.

Recommended Posts

Numele real » Dumitru Cristian
Numele de Gaming » # CrYyStI.
Varsta reala » 30
Oras / Judet / Tara » Praga republica Cehă
Ocupatie » Afaceri / comunitatea mea de gaming + server-ul
Descriere personala (minim 10 cuvinte) » Mă numesc Dumitru Cristian, am 30 de ani, locuiesc în Praga republica Cehă, sunt un om de treabă și restul le veți descoperi voi..
Cum ai aflat de LimitCs.ro? » O știu de mult
Ce opinie ai de LimitCs.ro? » hmmmm :-?
Pe ce servere din comunitate joci? » Pe nici unul
Ce alte jocuri mai joci? » Call of duty
Cunosti pe cineva de pe comunitate? » Nu mai știu exact :-?? da ne putem cunoșate, Nuu ?
Poza cu tine (optional) » Pe skype.

15 minutes ago, # CrYyStI. said:

Numele real » Dumitru Cristian
Numele de Gaming » # CrYyStI.
Varsta reala » 30
Oras / Judet / Tara » Praga republica Cehă
Ocupatie » Afaceri / comunitatea mea de gaming + server-ul
Descriere personala (minim 10 cuvinte) » Mă numesc Dumitru Cristian, am 30 de ani, locuiesc în Praga republica Cehă, sunt un om de treabă și restul le veți descoperi voi..
Cum ai aflat de LimitCs.ro? » O știu de mult
Ce opinie ai de LimitCs.ro? » hmmmm :-?
Pe ce servere din comunitate joci? » Pe nici unul
Ce alte jocuri mai joci? » Call of duty
Cunosti pe cineva de pe comunitate? » Nu mai știu exact :-?? da ne putem cunoșate, Nuu ?
Poza cu tine (optional) » Pe skype.

Bine ai venit pe comunitatea LimitCs Romania, Cristian !

In calitatea mea de Administrator doresc sa iti vorbesc despre aceasta comunitate, astfel ca, cel mai bun lucru pentru inceput ar fii acela sa te uiti peste Ghidul Membrului pentru a vedea ce privilegii ai, care poate fii gasit aici!

De asemenea, te asteptam pe server de Discord al comunitatii care poate fii accesat de aici, sau cel de TeamSpeak. Poate esti si un jucator de SAMP / MC / CS 1.6 sau GO, astfel te invitam sa joci pe unul din serverele comunitatii alaturi de prieteni ai tai!

Iti plac jocurile ? Suna bine atunci, fiindca te asteptam sa participi la ''Concursurile Saptamanale'', iar de asemenea daca doresti  key te asteptam la una din editile pe aceasta tema.

Nu stii ce avatar sa iti pui ? Ai vrea unul nou ? Nici o problema, deoarece echipa designerilor este pregatita mereu pentru cererile tale, astfel te invitam sa faci o cerere de avatar/semnatura, la care vei primi o gama larga de variante, din care sa iti alegi.

In concluzie, bun venit pe LimitCs Romania, nu uita sa lasi un like pagini de facebook, saluut!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...