Jump to content
Sign in to follow this  
Skar

Portofoliu skar

Recommended Posts

Salut,eu sunt Skar si vreau sa va prezint portofoliul meu. Lucrez doar de o saptamana in photoshop dar am fost ajutat de cineva.

zVxZZlC.png x jTlXy6W.png

WalGxJF.jpg

Si asta e o colaborare cu fratele meu @Franky 

A00Oor4.jpg

dBrrKod.jpg

Realizat in 20m eu spun ca e ok. Nu prea am experienta dar cred ca cu timpul o sa invat :D

47 minutes ago, Skar said:

Salut,eu sunt Skar si vreau sa va prezint portofoliul meu. Lucrez doar de o saptamana in photoshop dar am fost ajutat de cineva.

zVxZZlC.png x jTlXy6W.png

WalGxJF.jpg

Si asta e o colaborare cu fratele meu @Franky 

A00Oor4.jpg

dBrrKod.jpg

Realizat in 20m eu spun ca e ok. Nu prea am experienta dar cred ca cu timpul o sa invat :D

Frunoase, dar se poate si mai bine.

Continua si fai praf pe totii 

Foarte frumoase, cand am vazut "dar am fost ajutat de cineva." primul la care m-am gandit a fost franky.

Avatarele imi plac. Blurul este frumos, textul este frumos si el, bannerele arata impecabil pentru o saptamana in photoshop, se vede ca ai un profesor bun.

Ce sa iti zic, keep it up.

Edited by Franky
Da,eu l-am invatat :d

Si ma surprinzi in continuu.

Imi place foarte mult cum asezi si cum faci textul.

Chiar daca cineva ti-a dat resursele si te-a invatat sa le folosesti, tot nu este asa usor sa aranjezi textul si sa il pozitionezi, ceea ce tu o faci foarte bine.

Eu zic sa incepi usor usor si cu semnaturile render, sunt destule tutoriale pentru incepatori pe net.

Felicitari.

3 hours ago, .Royce said:

Si ma surprinzi in continuu.

Imi place foarte mult cum asezi si cum faci textul.

Chiar daca cineva ti-a dat resursele si te-a invatat sa le folosesti, tot nu este asa usor sa aranjezi textul si sa il pozitionezi, ceea ce tu o faci foarte bine.

Eu zic sa incepi usor usor si cu semnaturile render, sunt destule tutoriale pentru incepatori pe net.

Felicitari.

Hmm,m-am uitat la cateva tutoriale,speedarturi si am prins ideea. Semnatura este facuta din capul meu,nu dupa un tutorial :)

Putin fail dar e prima pe care o fac.

xSAlNCX.png P2O7AtJ.png Wyiu1vx.png

Pe a 2-a am mai adaugat putin sharpness pentru ca pe imgur vad ca se duce din claritate..

A00Oor4.jpg

Imi plac efectele aplicate pe text. In rest din cate observ folosesti bevel & embross, exagerat. Stroke in unele locuri nu-si are locul. Kw.

Edited by Skar
Nu am folosit deloc bevel&embross,stroke in bannerul asta sau in altul.