Jump to content
  • SA:MP
    SA:MP
    Only Launcher

    Owner

    GreenStone Community

1 an de GreenStone ??


DariusKill3R

Recommended Posts

Salut, mă numesc DariusN0Kill3R, astăzi pe data de 09.01.2021 am făcut 1 an de când sunt aceasta comunitate.
Pot să spun ca acest joc mi-a întrat în inima?Am avut foarte multe momente frumoase/naspa, cel mai alături de mine mi-a fost ionutmarian, iubita mea...
Bă ionuțe deci știm atâtea lucruri??
După mai e și Dues care e un om foarte ok în ciuda spuselor, e și un prieten foarte bun...
Vexo...bă eu cu nebunu asta ne înțelegem perfect, el e mai nab, parca e de la mine din oraș...??
R0cku, la început nu prea vorbeam noi așa dar am început sa ne înțelegem ??
Amintiri frumoase :
-Roleplay-urile lui Deus : bă deci făcea omu asta niște RolePlayuri de 3-4 ore ( cel mai lung a fost de 5 ).Armata, invazie
extratereștrii, școală, etc.
Deus în sine: e un om extraordinar, mi-a oferit foarte multe șanse, încredere și prietenie pot să zic (iti doresc sa ajungi sus).
-Helper : am luat helper eu prima data.
-Tractari Auto : când am luat eu lider la ttc, era cea mai activa factiune?
-CLANUL CAMORA: Clanul asta mi-a purtat multe jail-uri, totuși am niște amintiri cu el blana.(s-a refăcut, va asteptam)
-ionutmarian : Pot să zic că el a fost cea mai frumoasă amintire de pe serverul asta (încă e), e ca fratele meu de sânge, doar el știe câte am făcut ??.
-Prieteni: alexdk, Sorinel, Danytz, Sho7Gun, KREIG, Diana, CodrinGRG, AlexMargoi, Addu (și mulți alții, dacă nu v-am pus aici îmi pare rău, dar vă știți voi).
-Aveam bani (acum sărăcie).
-Radio GreenStone (încă trăiește): Radio-ul asta alături de joc și cu Djii mei, îmi oferă cea mai frumoasa stare posibila ever.
- 150/150 : Când am făcut full server, încă aștept ziua când vom fi 500-1000.
Amintiri Naspa :
-Certuri: Ektr0, Luci, Cheloo, mai nou și Hades, Stan, Amuly.
-Remove-uri: am luat remove doar din motive proaste, am greșit 1 data, fac aceasi greșeală (ma învăț eu minte, e ok).
-Ban: Vexo...esti tu vtm dar nu te uit?
Bă, amintiri urâte nu aș mai avea decât pe Ezic (nu mint, mi-a plăcut înmormântarea lui).
Cu toate astea, vă mulțumesc tuturor celor care mă cunoașteți de atunci și mi-ați fost alături.??
Salut staff-ul și vă urez bafta și mult noroc (o sa avem amintiri și noi de acum).?
"Am un sfat pentru dusmani, lăsați ciocul mai ușor"??
Niște amintiri cu conținut video ? : https://youtu.be/0dM6UzXv6Bw , https://youtu.be/sr_4SX9zbt4 , https://youtu.be/Wn6zJYLnaNw , https://youtu.be/Wn6zJYLnaNwFAMILIAA.png

Link to comment
Share on other sites

La Multi Ani "Darius Nou Chilere" pentru 1 an de GreenStone. La inceput nu vorbeam nici cu tine si nici cu "EonutzMarean" dar cu timpul am inceput sa ma anturez cu voi si pentru mine ambii sunteti prieteni foarte buni si de nadejde , sper ca si eu pentru voi sunt la fel, mi-ati fost aproape mereu si nu mi-ati dat teapa niciodata cu nimic si nici nu m-ati barfit(sper) cum nici eu pe voi. Inca odata La Multi Ani si sper sa iei admin permanent nu doar helper si Ionut sa ia si el admin 5-6. Succes!         

Familia.Camora.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alexdk213 said:

La Multi Ani "Darius Nou Chilere" pentru 1 an de GreenStone. La inceput nu vorbeam nici cu tine si nici cu "EonutzMarean" dar cu timpul am inceput sa ma anturez cu voi si pentru mine ambii sunteti prieteni foarte buni si de nadejde , sper ca si eu pentru voi sunt la fel, mi-ati fost aproape mereu si nu mi-ati dat teapa niciodata cu nimic si nici nu m-ati barfit(sper) cum nici eu pe voi. Inca odata La Multi Ani si sper sa iei admin permanent nu doar helper si Ionut sa ia si el admin 5-6. Succes!         

Familia.Camora.png

la multi ani si tie ba ;))

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, alexdk213 said:

La Multi Ani "Darius Nou Chilere" pentru 1 an de GreenStone. La inceput nu vorbeam nici cu tine si nici cu "EonutzMarean" dar cu timpul am inceput sa ma anturez cu voi si pentru mine ambii sunteti prieteni foarte buni si de nadejde , sper ca si eu pentru voi sunt la fel, mi-ati fost aproape mereu si nu mi-ati dat teapa niciodata cu nimic si nici nu m-ati barfit(sper) cum nici eu pe voi. Inca odata La Multi Ani si sper sa iei admin permanent nu doar helper si Ionut sa ia si el admin 5-6. Succes!         

Familia.Camora.png

Mersi ba frate, te pup?

Link to comment
Share on other sites

Ba Darius, salut! Chiar daca nu am mai jucat sau nu am mai vb pe discord, tot nu m-ai uitat. Sa sti ca nu v-am uitat pe nimeni si chiar am avut cele mai bune momente din viata mea cu voi, doar ca am fost prost si v-am lasat, dar sa sti ca v-am iubit pe toti, mai ales pe Darius, Ionut, Deus ca m-a ajutat cu multe si doar acum imi dau seama, R0cku ca i-am gasit Touaregul, wrong :)). in fine, sa stiti ca va sustin cu server-ul si sa o tineti tot asa. Daca vreti sa ma bagati in seama ok, daca nu nu. II multumesc lui AlexDK ca mi-a aratat acest mesaj. Va multumesc tuturor ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexMAIM said:

Ba Darius, salut! Chiar daca nu am mai jucat sau nu am mai vb pe discord, tot nu m-ai uitat. Sa sti ca nu v-am uitat pe nimeni si chiar am avut cele mai bune momente din viata mea cu voi, doar ca am fost prost si v-am lasat, dar sa sti ca v-am iubit pe toti, mai ales pe Darius, Ionut, Deus ca m-a ajutat cu multe si doar acum imi dau seama, R0cku ca i-am gasit Touaregul, wrong :)). in fine, sa stiti ca va sustin cu server-ul si sa o tineti tot asa. Daca vreti sa ma bagati in seama ok, daca nu nu. II multumesc lui AlexDK ca mi-a aratat acest mesaj. Va multumesc tuturor ❤️ 

Cum sa il uitam noi pe Margoi care ne-a facut sa radem si noi pe el.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AlexMAIM said:

Ba Darius, salut! Chiar daca nu am mai jucat sau nu am mai vb pe discord, tot nu m-ai uitat. Sa sti ca nu v-am uitat pe nimeni si chiar am avut cele mai bune momente din viata mea cu voi, doar ca am fost prost si v-am lasat, dar sa sti ca v-am iubit pe toti, mai ales pe Darius, Ionut, Deus ca m-a ajutat cu multe si doar acum imi dau seama, R0cku ca i-am gasit Touaregul, wrong :)). in fine, sa stiti ca va sustin cu server-ul si sa o tineti tot asa. Daca vreti sa ma bagati in seama ok, daca nu nu. II multumesc lui AlexDK ca mi-a aratat acest mesaj. Va multumesc tuturor ❤️ 

Mulțumim scenaristule?

Link to comment
Share on other sites

  • Deus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...